Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korfüggő a goth stílus?

Korfüggő a goth stílus?

Figyelt kérdés
17 évesen már késő elkezdenem azzá válni? Értelmetlen lenne belevágni egy ilyen (számomra) nagymértékű változásba? Mit javasoltok?
2012. jún. 15. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
XDDDDDXDDDDDDDXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
igen, késő. max 13 évesen elfogadható. 17 évesen már kéne, hogy esze legyen az embernek. legalábbis ennyinek kéne.
2012. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel értek egyet.
2012. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
17 ÉVESEN UGYE TÖBB ESZEM LESZ:||||
2012. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semmi sem korfüggő. Csak van olyan dolog ami elég idiótán néz ki bizonyos korú embereken. Nem tudom miért nem lehet normális válaszokat adni.

Amúgy ha úgy érzed, hogy ez az, ami a legjobban illik hozzád, zene, életérzés, akkor csináld. Aztán majd rájössz, hogy jó-e vagy sem. Addig próbáld ki amíg fiatal vagy, persze normális kereteken belül.

2012. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy goth, az írásodból látszik. Nehogymár mi döntsük el, mikor Te is csak külsőre akarsz az lenni, pedig ez egy életérzés... szánalmas.
2012. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó (6-os), elárulnád, hogy mégis mi látszik az írásomból? Egy gothnak talán helytelenül kell írnia? Ne is haragudj, de az inkább a diszkóba járó kortársaim jellemzője... Egyáltalán nem ismersz, semmit sem tudsz rólam - és mégis kijelented, hogy nincs meg bennem a goth életérzés, csak mert betartom a magyar helyesírás szabályait? Jóságos ég, ekkora primitívséget...

A lelkemben már jó ideje goth vagyok, s épp az a problémám, hogy az öltözködés részét nem mertem még megvalósítani. A pózerek fordítva csinálják: előbb a külső, aztán (szerencsés esetben) a belső. Gondolkozz, mielőtt ostobaságokat írsz!

A többieknek is szól: az értelmetlen válaszokra továbbra sem vagyok kíváncsi.

2012. jún. 15. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok: Én szerintem értelmes választ adtam..
2012. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te igen, úgyhogy tisztelet a kivételnek. :)
2012. jún. 15. 15:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem muszáj egy-az-egyben "varjúlánnyá" (bocsi) válnod, a goth stílus elemeit kombinálhatod hétköznapi ruhákkal. Pl. viselhetsz goth stílusú ékszereket, kiegészítőket (kendő, pulcsi, táska, öv, stb.), cipőt, frizurát, miközben mondjuk egy nőies fekete póló és sima farmer van rajtad. Vagy pl. goth felsőt normál fekete nadrággal/szoknyával. Így kifejezed a stílusodat, mégsem olyan extrém a hatás.

Én a country stílussal vagyok így, imádom, de nem mászkálok cowboynak öltözve az utcán. Viszont szinte mindig van rajtam 1-2 dolog, ami country. Egy ismerősöm ugyanígy csinálja a Mexikói - Dél-Amerikai indián stílussal.

2012. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!