Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék extra kis méretű...

Hol tudnék extra kis méretű ruhákat találni?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé szokatlanok a méreteim.

Kihangsúlyozom, hogy nem vagyok extra vékony, normális testalkatom van, 160 cm-hez vagyok 48 kg.

Viszont a derekam nagyon vékony, 55 cm, a csípőm 82, és a mellbőségem is 80-82 körül van.

Egyszerűen minden nagy rám, lóg, eláll, XS-es, 32-es 34-es méretek is.

Felsőkkel még kevesebb bajom van, vagyis ott a nem túl nagy melleim miatt van ez, de nincs az a szoknya, ami illene rám, és a ruhák többsége is manapság derékban kéne hogy szűk legyen.


Tudtok olyan márkákat, vagy üzleteket ajánlani (Budapesten) ahol próbálkozhatnék?


Köszi :)



2012. jún. 16. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
terranova, h&m-ben is találhatóak xxs-es rucik. egyébként nem hiszem h rád nagy az xs-es méret..én 153centihez vagyok 40 kiló és jó rám az xs és s-es is.
2012. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a H&M-et ismerem, de még sose láttam xxs-es méretet, na de akkor majd nyitva tartom a szememet.

Az xs-es viszont sajnos tényleg sokszor nem áll jól. Nem mondom, hogy nagy rám, de ha egy derékban szűk ruhát, szoknyát akarok venni, tuti eláll. Egyszerűen nem passzol. De ott a mérettáblázat is kint van az öltözőknél, és az xs-es ruha 60-65cm-s derékbőségre jó.

Neked mennyi?

2012. jún. 16. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha max. 17-8 akkor ajánlom a gyerekosztályt, bármelyik üzletben. Nagyon csinos darabokat lehet találni és jóval olcsóbbak is mint ha pl. ugyanabból a ruhából 32-es méretet vennél. Nekem teljesen bevált, ugyanez volt nálam is a baj nadrág sehol nem volt 25-ös méret alatt.
2012. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
huu hát akkor tényleg nagyon vékony vagy, feltéve ha jó helyen mértem a derékbőségemet :D 65 centi. 1. válaszoló voltam. amúgy mérg turkiba is elnézhetsz.
2012. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!