Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót keressek és...

Milyen melltartót keressek és hol?

Figyelt kérdés

Van egy New Yorkeres melltartóm (75 A) aminek a kosara pont jó, viszont szorítja a hátam. Vagyis akkor, 80 A-sat kéne nézni, de abban a boltban egyszerűen nem találok olyat.


Eddig leginkább Superben vásároltam ilyen 1800 ft-osokat. ott találtam jó méretűt, de 1 év alatt teljesen hordhatatlanná válnak. Mivel a háton lévő pánt majdnem 10 cm-t nyúlt.


Tudnátok ajánlani boltot, és esetleg méretet? Fiatalosat szeretnék, és max 4000 ft-ig.


2012. jún. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a környéketeken Women Secret's? Ott most nagyon jó akciók is vannak. Én ma vettem egy melltartó+bugyi szettet 4500 forintért. A teljes ára több mint 10 ezer lett volna. Ráadásul az eladók segítőkészek és meg tudják mondani, hogy neked pontosan mi a méreted. ( Ha kell lemérnek!)
2012. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Skála tele van 80A-s melltartókkal,és a kínaikban is van. Persze nem olyan tartósak ahogy írtad de ha többet veszel belőle és váltogatod akkor jó!
2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Majd szétnézek mindkét boltban. Köszi!!
2012. jún. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!