Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mennyi pénzből tudnám...

Kb. mennyi pénzből tudnám lecserélni a ruhatáram?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek új suliba és szeretnék új ruhatárat. Eddig 65 erem van,szerintetek mennyi pénz szükséges? Előre is köszönöm! 15l
2012. jún. 25. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

jesszus.. -.-

annyi szerintem bőven elég!! persze ha farmert 45.000.- ért akarsz venni úgy necces..

2012. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*ezrem. Köszi a választ. Nem a legdrágább ruhákat akarom megvenni,persze nem is "egyszer használatosakat".
2012. jún. 25. 14:49
 3/9 DDD97 ***** válasza:
:D Csak azért mert új suliba mész, minek lecserélni a ruhatáradat? Amúgy attól függ, milyen helyen szeretnél vásárolni
2012. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért,mert úgy hozta a sors,hogy elég "elit" suliba megyek és oda általában nem olyan szürke kisegerek járnak mint én. Egyszerűen csak beakarok illeszkedni. Középkategóriás helyekre gondoltam. New Yorker,Takko,C&A ,Cosmos esetleg Misso. eddig is ilyen üzletekben vásároltam,csak most kicsit más stílus felé szeretnék orientálódni.
2012. jún. 25. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Először nézd meg,hogy mid van eddig,amit hordhatsz ott is,aztán írj egy listát,hogy mire van szükséged. Ha ez meg van,akkor menj el nézelődni,és próbálj leértékelt dolgokat vásárolni. Egyébként ennyiből szerintem ha okosan vásárolsz,akkor kijössz. (De tényleg attól függ,hogy mire van szükséged.)
2012. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DDD97 ***** válasza:
Nem attól fogsz beilleszkedni mert olyan ruháid vannak! Rosz a gondolkodásmódod.
2012. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha teljesen le akarod cserélni a ruhatárad, akkor szerintem először a lényeg az alapdarabok megvétele. Erre elég lehet ez a pénz. Amúgy szerintem ha stílust akarsz váltani, néz körül a Zarába, H&Mbe vagy a Pull and bearbe.. nekem ezek a kedvenc üzleteim :)
2012. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó,igen ezeket én is szeretem,csak sajnos a mostani lakhelyemen nincsenek. :/
2012. jún. 25. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
De jó hogy van neked rá pénzed! Én is leszeretném cserélni de nincs miből!
2012. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!