Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátul csipkés felső alá...

Hátul csipkés felső alá melltartó?

Figyelt kérdés

szerinted ciki vagy nem?

[link]


2012. jún. 30. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ciki. Vannak felsők, amik alá nem lehet melltartót venni, a hátul kivágott és csipkés az ilyen.

A csipkés alá vehet az ember ugyanolyan, vagy passzoló színű topot, az alá már mehet melltartó. De csak melltartóval gáz.

2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan melltartót, aminek szilikon a hátsó pántja, inkább olyat vegyél. Én is vettem ilyen felsőt, de nem veszem fel, csak szilikonossal.
2012. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem az. Az lenne a ciki, ha az látszódna, hogy nincs rajtad melltartó. És mostanság amúgy is a melltartó villantás a divat.. :D Nézz meg divatblogokat is, ha nem hiszed el.
2012. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is orbitális stílustalanság, ha valaki mondjuk egy fehér, hátul kivágott top alá vesz egy sima fehér melltartót, és a mögötte menők behatóan tanulmányozhatják a kapocsrendszert meg a pántokat. Mélypont a kiliffenő mosási utasítás és méretmegjelölés.


A hátul kivágott ruha lényege az, hogy a szép, sima, női hát bőrét mutatja. (Illetve a csipkés hátú is a csipkén átsejlő bőrt.)


Nézzük gyakorlatban:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A fentiek hibátlanok, gyönyörűek.


És akkor ellenpélda:


a hiba dupla: nemcsak a melltartó látszik át, de még az is, ahogy belevág a bőrébe...

[link]


[link]


feketével még lehet elment volna, de így...?

[link]

2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó tökéletesen leírt mindent,szerintem is gáz.

Bár ilyen pánt nélküli szilikon melltartót fel lehet venni hozzá ilyet: [link]


Bár nem tudom ez mennyire tart,főleg nyáron amikor beizzad az ember és cuppog a műanyagban.

2012. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)2. nem veszek, mert szerintem irtó csunya, mert a szilikon alatt látszik, hogy nagyon beizzadsz. az utolsó előttinek nagyon nagy köszönet, az utolsónak: van ilyenem, de egyáltalán nem kényelmes, sőt. borzasztó.:/ de azért köszi.:)

szerintem nem húzok alá melltartót.:)

2012. jún. 30. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te linkeltél, az nem gáz! Amit az utolsó előtti linkelt elrettentő példának, az igen, az tényleg nem jó.

A szilikonpántosat én sem szeretem, mert beleizzad alatta az ember.

Amit az utolsó linkelt, olyanom nincs. Az nem esik le könnyen? Gondolkoztam, hogy veszek olyat, de még nem mertem kipróbálni.

2012. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni(C&A,Takko,Springfield,Bershka,stb.) ilyen top szeru valamit,ami olyan,mintha egy csotop csak a mellresznel lenne. Na szerintem egy ilyen is jo ala.
2012. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni(C&A,Takko,Springfield,Bershka,stb.) ilyen top szeru valamit,ami olyan,mintha egy csotop csak a mellresznel lenne. Na szerintem egy ilyen is jo al.
2012. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!