Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy nyáron "belerohad" a láb a cipőbe és ezért jobb a papucs/szandál?

Figyelt kérdés
Most direkt nem akarok stilisztikai és társadalmi vitát szítani, én soha nem hordtam semmiféle nyitott férfilábbelit, mert nagyon nem én vagyok, ha valakinek bejön, tegye, most ezt nem minősíteném. Viszont én úgy tapasztaltam, hogy egy jó nedvszívó pamutzokni szellős sportcipővel vagy bőr belsejűvel, lényegesen kevésbé kellemetlen, mint dagasztani a porból-homokból a sarat, műanyag papucs rohadt büdös tud lenni zokni nélkül és jobban beleizzad a láb egy szandálba/papucsba a mezítlábasság miatt. (Ezeket onnan tudom, hogy itthonra régebben volt strandpapucsom és nagyon zavart a büdösödés.)

2012. júl. 10. 07:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Modik, vegyétek ki a kommentemet, mert okafogyott lett. Köszi.
2012. aug. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!