Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szoknya alá?

Mit vegyek fel szoknya alá?

Figyelt kérdés

Ha véletlenül föllibben a szoknyám a szélben, vagy lépcsőn megyek fel és nem szeretném hogy kilátszódjon a bugyim. (Télen leggingset veszek fel, de ez nyáron meleg.)

Kérlek segítsetek!



2012. júl. 11. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne hordj szoknyát, vagy ne olyan rövidet, amiből kilátszódhat a bugyi. Én szeles időben alapból nem hordok szoknyát, csak hosszút.
2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél hozzá vagy vékony harisnyát, vagy pedig ne hordj szoknyát túl gyakran. (szélben ne) Ha meg lépcsőn mész és tudod, hogy akik alulról jönnek fel, azok beláthatnak, akkor a kezedet tedd a szoknya szélére és fogd le! Más variációt nem nagyon tdsz alkalmazni...
2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nokával értek egyet. Egyszerűen csak fogni kell a szoknyát ha elkezd erősen fújni a szél és ha meg lépcsőn mész le nálam alap dolog hogy fogom a szoknyám.
2012. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem kell nagy problémát csinálni, ha nagyon szeles az idő, akkor a szoknya felejtős (ha csak nem akarsz úgy végig menni a városon, hogy fogod a szoknyát, mert az elég ciki és kényelmetlen), lépcsőn meg ha senki nincs a közelben, nem kell foglalkozni vele, vagy megfogod, hogy ne libbenjen fel. Ennyi.
2012. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én általában sortos bugyit veszek alá, mert akkor ha fel is libbenne, nem látják kb mindenem, csak egy nagyon rövid naciszerűséget:D
2012. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az előző írta a sortos bugyit, na! Én azt soha nem vennék fel alá. Át is látszhat a bevágás a fenéken.. Én maradok a tangánál, és ha a helyzet azt kívánja, lefogom a szélét.
2012. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szűkebb rugalmas szoknyát(nálam azok alsószoknyák)veszek alá,kb térdig érőt.De én csak hosszú szoknyákat hordok,a legrövidebb is térdig érő.24
2012. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

"Ha véletlenül föllibben a szoknyám a szélben."


Ennél bájosabb dolgot nem igazán tudok elképzelni.


21/f

2012. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A "sortos " lány vagyok:D Nekem miniszoknyáim vannak, zsebes fazonban és így nem látszik át a bugyi vonalam, ezért merem bátran felvenni. Ha kilátszana, akkor isten ments!:) Direkt megnézettem több emberrel, tükörben is megnéztem, szóval biztos ami tutira mentem!
2012. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

"nem szeretném hogy kilátszódjon a bugyim"


akkor ne vegyél fel bugyit, és nem fog kilátszani.

(azt nem írtad, hogy más is baj volna, ha kilátszik :) )

2015. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!