Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerekre (öltözködés,...

A rockerekre (öltözködés, gondolkodásmód) felnéznek?

Figyelt kérdés

Mármint ezt úgy értem, hogy ha az átlagos emberek meglátnak egy rockert akkor mit gondolnak róluk? (Pl.: tetszik nekik, vagy nem, elítélik, nem értik ôket stb.)

Ha tetszik akkor miért? Ha nem akkor miért?

Én ha meglátok egy rockert, akkor felnézek rá.

Amúgy magam is rocker vagyok. ((:


15/L



2012. júl. 16. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
inkább lenézem a kis férgeket. ;)
2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is meglátszik, hogy rocker vagyok. (piros bakancs, sötét cuccok, szegecses karkötők, fejkendő stb.) A zenei ízlésem mondjuk a rockon belül is elég vegyes, a nagyon üvöltős, hörgős, screamot nem szeretem, inkább a dallamosabb dolgok jönnek be, emellett hallgatok akár lightosabb pop-rockot is. Őszintén szólva itt Székesfehérváron (vidéki vagyok, de itthon itthoni cuccban mászkálok, suliidőben vagy ha bemegyek a városba öltözök csak így) nem nagyon tapasztalom, hogy bárkinek bejönne. Már megszoktam, hogy az emberek utánam fordulnak, megbámulnak (főleg a lábamat)és néha megjegyzéseket is tesznek. Ilyenkor általában visszaszólok, mert hát elég önérzetes vagyok, és nem bírom felfogni, hogy attól jobb lesz-e valakinek az élete, hogy betol egy "nyomi rocker" kaliberű beszólást.

A kérdésre válaszolva nem, egyáltalán nem néznek fel rájuk/ránk az emberek. (Én örülök, ha látok errefelé valakit, aki extrém és fel meri vállalni magát. Elvétve van néhány punk meg talán pár alter arc.)

15/L

2012. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Én is jobban szeretem a kicsit dallamosabbakat.

Pl.: MyChemicalRomance (a kedvncem), GreenDay, FallOutBoy, Skillet, Paramore... stb.

A legjobb barátnôm/volt osztálytársam is rocker de nem igazán hasonló zenét szeretünk. Azt sajnálom, hogy idén koleszba megy 60km-re.. ):

Nekünk van egy csoportunk ahol rockerek vagyunk (:

De rajtuk jobban látszik.. én próbálok egyben rockosan és nôiesen öltözködni is. (:

2012. júl. 16. 15:30
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem ezekmiatt nézek fel egy emberre.

Öltözködésről nem tudok mit mondani. Nekem military stílusom volt, ahogy elkezdtem felnőni, egyre inkább háttérbe vonult. Egyrészt, a divatbutikos pólók sokkalta olcsóbbak, mint a "rockerboltos" kínálatok, másrészt meg az itt elhangzott válaszokat tudván, azt szerettem volna, ha komolyan vesznek. Így csak mosolygok, ha azt gondolják, hogy diszkós vagyok, közben meg metált, punkot hallgatok:D.


26/N

2012. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Halihó,én 5 éve rocker közegben mozgok,mondhatni én is valami hasonló vagyok,csak én nagyon sok irányzatot mixelek :) Szerintem jobb ha az ember egyedien öltözködik,nem kell követni a sablont (a tipikus rockeres öltözködés is csak egy sablon). Attól nem lesz stílusos valaki hogy bemegy a ciánkáliba és felvásárol minden koponyás sz-rt,viszont "átlagos" ruhákból is meglepő és különleges összeállításokat lehet kreálni ha van hozzá egy kis kreativitás. Egyébként én nem ítélek el senkit,se rockert,se diszkóst,aki normális,jófej,azt csípem,aki hőbörög,balhézik,azt nem,ennyi.

17/L

2012. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 csokissüti002976 ***** válasza:
73%

Én is rockot/metált hallgatok, de nem öltözködök rockernek (bár van egy Guns'N'Roses pólóm, egy szimatszatyrom),de igazából másnak sem. Ami tetszik, azt felveszem. Meglátok egy rockert örülök neki, hogy még vagyunk. :)


Amúgy szerintem valaki nem az öltözködéstől, hanem a zenétől+életérzéstől rocker.

2012. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kicsit hasonlítok rád kedves utolsó válaszoló! (:

Vannak olyan napjaim amikor sehogy se hiszik el hogy rockot hallgatok! (:

2012. júl. 16. 20:35
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj veletek, hogy szutyok rock zenét hallgatok.

Szal ti azt se tudjátok mi fán terem az igazi rock/metál.

Csak ti azt hiszitek, hogy a mai ótvarokra veritek a nyálatokat és úgy PRÓBÁLTOK élni akkor már ti meg nem értett rockerek vagytok :(

Ez nem így működik kedves kérdező

Ez egy életstílus, életérzés, nem feltétlenül kell úgy öltöznöd és hangoztatnod.

És valamelyikre igenis felnézek: Robert Plantot tisztelem mert divatot teremtet, és számomra magába foglalja a zene ÉLVEZETÉT.

Illetve kiemelnék még néhány zenészt(persze tudnék még elég sok olyat felsorolni a rock zene berkein belül akik nem csak a munkásságukkal vívták ki a tiszteletemet hanem életszemléletükkel, stílusokkal, tudásukkal): Jimmy Page, John Bonham, Jonh Paul Jones, Ritche Blackmore, Brian May, Ronnie Dio stbstb

2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
"Amúgy magam is rocker vagyok. ((:"-> "Nem öltözködöm túl rockerosan. Részben azért, mert tudom hogy nem igazán szeretik az emberek. (:" Azonnal kiderült ,hogy nem vagy rocker.:/ Én felnézek minden rockerre, mert felmerik vállalni magukat és inkább utálják őket azért amik, mint ,hogy szeressék azért amik nem. És jómagam is egy k*rva büszke rocker vagyok amiért fel merem vállalni és senki sem érdekel mit gondol. (Őszintén, leszarom. Aki kedvel az kedvel, aki meg nem az sorszámot húzhat azoknál akiknek a fejére sz*rok.:)) Én már láttam olyan srácot aki totál úgy öltözött mint egy páva, de olyan kőkemény rocker volt a srác ,hogy ez tisztelni való a mai pózer kis taknyosok között akik azt hiszik ,hogy rockerek csak mert hallgatnak néhány mai új rock bandát. És amúgy mit jelent az ,hogy "feléjük/felénk"?Mintha valami más faj lenne a rockerség. OMFG.xd
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

hehe...érdekes válaszok vannak

én is vidéken élek, a környéken sincs sok rocker, metálos vagy épp punk, ami érdekes, mert ha elmegyek akár egy koncertre, azért találkozok párral, de olyankor plázap*csákat látok még, ami elég bosszantó nekem, mivel némelyikkel beszéltem, és fogalmuk sincs erről a zenei műfajról :/ csak inni jönnek, de előre nyomulnak az első sorba...nekem ez pl fura

2012. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!