Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat most megint a trapéz...

Divat most megint a trapéz farmer?

Figyelt kérdés

Mintha azt láttam volna egy újságban, de am nem hordja senki.

Nekem viszont még vannak trapézfarmerjaim, abból az időből, mikor nagy divat volt, és teljesen jók, gáz ha hordom őket?



#trapézfarmer
2012. júl. 18. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem láttam divatlapokban, hogy ez visszajött volna,de ha neked tetszenek, akkor bátran hordjad!!
2012. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet vmi régi újságot találtam a régi farmerek között :))))
2012. júl. 18. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordd azt, amiben jól érzed magad! Amúgy az itthoni divat 2-3 évvel le van maradva a nyugati országokhoz képest, szóval... sajnos itthon megállt a trendiség a letolt gatyánál, a cicanadrágnál és az amerikai zászlós dolgoknál.
2012. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nemtudok róla,de ha tetszik hord:)
2012. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második írja jól, divatnak divat, csak csöppnyi országunk enyhén le van maradva. Külföldön sokan hordanak trapézt. Nálunk kb. 2 év múlva fog bejönni.
2012. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, tavalyi év vége felé már bejött újra a divatba, csak sajnos itthon körberöhögnének ha trapéznadrágban mennék ki az utcára :(

de nyaraláson tuti felveszem, szerintem sikkes és elegáns, főleg egy lenge teveszínű :D

2012. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!