Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruháról a kis fehér...

Fekete ruháról a kis fehér szöszöket le lehet szedni porszívóval?

Figyelt kérdés

Már jól kiráztam,de még mindig rengeteg van rajta. Hallottam,hogy van ilyen kis henger,ami leszedi őket,de már nincs időm beszerezni. Ma buli,és abban akarok menni mindenképp. Porszívó jó? Hallottam még,hogy celluxszal is lejön,ez hatásos?

19/L


2012. júl. 19. 13:14
 1/8 anonim válasza:
Porszivóval nem tudom, de ha bevizezed a kezed akkor talán , mert nekem is volt ilyen az egyik ruhámnál.
2012. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A porszívó nem jó. Én is celluxszal szoktam ha más épp nincs, és azzal jól meg lehet oldani. Nem árt ha szélesebb fajta.
2012. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor celluxszal próbálom.:) Köszi
2012. júl. 19. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
nedves szivaccsal is próbálhatod, vagy ha az anyag engedi, akkor nedves körömkefével.
2012. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tekerj dezodoros flakonra celluxot, ugyanaz.
2012. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cellux, vagy vegyél ilyen szöszleszedő hengert. Bármelyik 100-as ban lehet kapni.


[link]


[link]

2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a szőrleszedő hengert ajánlom! :)
2012. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Virry ***** válasza:

Nekem szőrleszedővel a nadráágomrl soha az életbe nem jönnek le a kis fehér szöszök. :D Legalább ezer darab van rajta, mert kihullott a párnámból az összes kicsi szivacs.


Nekem csak gyökérkeféveljött le, de az meg kiszőrösíti, ugyhogy igyis-ugyis ronda :D

(Tudom, hülye vagyok nem kell komment)

2012. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!