Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok segítségét...

Rocker lányok segítségét kérném. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok. Eddig is rockot hallgattam, de most szeretnék úgymond 'rocker lenni'. (máshogy nem tom mondani :D) Vagyis külsőre is... :) Milyen cuccokat kellene beszereznem? De méginkább honnan? :D Netről? Sajnos kisvárosban lakom, így itt nem tudom. :/ Igaz, átmehetnék másik városba, de ott fogalmam nincs, hogy hol keressem. Még valami. A hajam. Befestetni tuti nem engednék meg egyenlőre /barna hajam van/, és az a baj vele h nem tudom megnöveszteni, mert nagyon töredezik akkor.. :S Így kb. vállig érő lehet csak. Nektek milyen frizurátok van? Köszi a válaszokat. :)

2012. júl. 20. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne befestetni a hajad ? Jó az barnán is meg vállig érőnek is.


Elég egy farmer, egy fekete póló, esetleg lánc az oldaladra, ha akarod. Azt barkácsboltban, százasban olcsón tudsz venni, ha kell. De ne azt a zsákszerű, férfipólókat hordd, próbálj nőies vonalon maradni. Alakra szabott felsők, még együtteses pólókban is van női változat. Netről baromi drága, azt felejtsd el.

2012. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szerint öltözz mit mondanak, csak vedd fel ami tetszik, a rockerség nem egy határokkal körülvett szűk stílus, hanem a lázadás stílusa. Csak légy önmagad, ha másnak nem is tetszik.
2012. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! :) hátigen.. tényleg drága. de bandás pólót màshonnan nemigazán tudok szerezni..
2012. júl. 20. 22:27
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én Azt mondom neked hogy öltözz nőiesebben, lehet bizony úgy is rockeres a kinézeted. Nyáron kellemetlen feketébe mászkálni, de meglehet szokni. Én javasolnám a fekete cuccokat cipőkből azt ami tetszik, esetleg az acélbetétest javaslom de inkább téli időkre. Nyáron ujjatlan felsőket, vagy pólókat hordjál fekete farmert azokból is van rövidnadrág, a fekete farmerszoknya is ajánlatos fekete övvel. Az oldaladra mehet lánc is amit az első írt. Esetleg bőr nyaklánc. A hajstílusod vagy hátrafogott legyen, vagy kicsit oldalra fésült, de ne úgy mint az emosoké, hanem mint egy átlagos lányé. A sminket viszont ne vidd túlzásba kisebb szájfény vagy halványabb rúzs sminkből maximum szemceruza meg kevéske alapozó.

Én nem vagyok lány ugyan, de rocker stílust követem, a barátnőm is azt követi és őm kb ezeket hordja amit én is írtam. Csak annyi különbséggel hogy ő utálja az acélbetétest, ezért fekete balerinát szokott hordani vagy sportcipőt. Mivel ő imádja a szoknyákat hűvösebb időkben fekete harisnyával hordja ami elég szexi tud lenni :) Nagyon hidegbe vesz csak fel nadrágot.

2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
köszi :) a fekete ruhákat nagyon szeretem, csak az a baj, h én már ma majdnem megsültem fekete pulcsiban :DD
2012. júl. 20. 22:46
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

a rockerség sosem az öltözködésen múlik. hanem az életérzésen... miért nem tanuljátok már meg?:S (nem vagyok rocker)

de ha már annyira akarod, tessék:

[link]


[link]


[link]


és kérem a piros kezecskéket! ;)

2012. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem kapsz piros kezecskét! :P ezt én is tudom, de én kinézetre is rocker szeretnék lenni, az érzés már megvan egy ideje :) de sztem akiket linkeltél nem épp rockerek.
2012. júl. 21. 00:18
 8/24 anonim ***** válasza:

A rockerség valóban főleg a lelkedben, szívedben dől el, hiszen ez egy életérzés. Ha külsőségekben is szeretnéd megmutatni (szerintem ennyi idősen bőven belefér) akkor:

-fekete, bandás pólók

-oldallánc

-szaggatott gatya

-fekete szoknyák, rövidnadrágok

-szegecses karkötők, övek

2012. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10 soros shellys bakancsot se feledd el;)
2012. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, zöldmancs megy ;) a másik kérdésem h a bakancs kb. mennyibe kerül? hol érdemes venni?
2012. júl. 21. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!