Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok segítségét...

Rocker lányok segítségét kérném. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok. Eddig is rockot hallgattam, de most szeretnék úgymond 'rocker lenni'. (máshogy nem tom mondani :D) Vagyis külsőre is... :) Milyen cuccokat kellene beszereznem? De méginkább honnan? :D Netről? Sajnos kisvárosban lakom, így itt nem tudom. :/ Igaz, átmehetnék másik városba, de ott fogalmam nincs, hogy hol keressem. Még valami. A hajam. Befestetni tuti nem engednék meg egyenlőre /barna hajam van/, és az a baj vele h nem tudom megnöveszteni, mert nagyon töredezik akkor.. :S Így kb. vállig érő lehet csak. Nektek milyen frizurátok van? Köszi a válaszokat. :)

2012. júl. 20. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. taylor momsen rocker :D csak még ott vannak a régebbi képei, ahol cicababás volt :P vagy nézz videókat (the pretty reckless)
2012. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

hm...

én 15 vagyok, tavaly kaptam meg a bakancsom (10 soros Steady's- nem nagy márka, 18e-volt)

egyébként sima farmert vagy néha feketét hordok

oldallánc,bőr-szegecses karkötők,

ahogy elkezdtem növeszteni a hajam befestettem (sötétbarna->fekete) rendszeresen és bár töredezik, de kevésbé

felsők terén ilyeneket hordok pl.:

[link]

[link]

[link]

amúgy sima fekete pulcsit, bőrkabátot, szimatszatyor :)

ilyen oldalakon tudsz vásárolni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem segítettem:)

15L

2012. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
igen, segítetté,, köszi. :)
2012. aug. 26. 00:24
 24/24 A kérdező kommentje:
igen, segítettél,, köszi. :)
2012. aug. 26. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!