Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek? (rocker lány)

Hogyan öltözködjek? (rocker lány)

Figyelt kérdés

17 éves rocker lány vagyok, 162 cm magas, 55 kg, 75/E-s mellek, derék 70 cm, csípő 85 cm körül. Hátközépig érő bronzvörös hajam,zöld szemem van.

Szeretném kiemelni azt,amim van, de a stílusomat is szeretném mutatni. Tippek,ötletek?? Előre is köszönöm! :)



2012. júl. 22. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
75E? Jóég,az mekkora?
2012. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nőiesebb rocker ruhák is. Szerintem a sima egyszerű, pólók helyett nyugodtan hordhatnál toppokat főleg ilyen melegbe persze feketét vagy amilyen van. Fekete farmer nadrágok, cipők, szoknyát is nyugodtan hordhatnál. Meg ugye rockeres kiegészítőket amiket most lusta vagyok felsorolni.
2012. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
topok, szoknyák , és leggingseket is hordhatsz nyugodtan csak szakítsd ki :D én úgy hordanám ha lenne hozzá elég jó alakom hogy felvegyem. Egy sima fekete leggings kivagdosva nagyon jól tud kinézni :D
2012. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv fajtárs! :D Én szeretem a bőrgatyát, még most is van, hogy azt veszem fel, persze csak ha esik az eső meg ilyenek, nekem a fekete a kedvenc színem, főleg mert slankít szóval együtteses pólók, de ha csinos akarsz lenni, akkor toppok, szoknya, olyan kicsit vagányabb, tépett, roncsolt cuccok! Kiegészítőként én ilyen 3 cm-es fekete szegecses karkötőt meg halálfejes csuklószorítót hordok, láncokat. Hát, ezt ajánlom, remélem hasznos voltam! :)
2012. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%
Ha tényleg rocker vagy,akkor ez belülről jön,légyél egyedi!Sztem magadnak kell kitalálnod a hozzád illőt!
2012. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!