Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvő előtt (illem, öltözködé...

Esküvő előtt (illem, öltözködés, sorrend)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet lenne még egy közbevetett kérdésem.

Ugye fehérben egyáltalán nem illik menni esküvőbe, de nekem nagyon megtetszett egy natúr ruha. Egészen világos bézs színe van. Igazából fiatal vagyok, de nem illetlenség ilyen világosba menni?

Másik kérdés (vendég leszek)--> hogy kb 2 hét van a nagy napig mit csináljak magammal addig, hogy a hajam, a bőröm, az arcom, a körmöm, a hátam, mindenem tökéletes legyen és a karikáim eltűnjenek? Mikkel ápoljam?

Mi legyen a sorrend az nap, a fogmosástól a ruha felvételig? (nem nagyon járok puccos helyre nem akarok bakizni)

Köszönöm előre is :)


2012. júl. 23. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a világos bézs szín simán mehet.

Hát erre az lenne a legjobb, ha holnap elmennél valami szépség vitamint venni.

Nekem a kovaföldkapszula(2000FT) sokat használt. Láthatóan javult a bőröm a körmöm,és a hajam is. dm-ben vettem. Egy hónapig kitartott. Csak ajánlani tudom!

Egyél, igyál, fürödj meg, fogmosás, smink, hajkészítés, ruhafelvétel, egy kis parfüm, és készen is vagy az indulásra!

2012. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sippara ***** válasza:
Az én sorrendem evés-ivás, fürdés, fogmosás, körömlakk (ha aznap fested, bombabiztos lesz estig :D) smink, ruha, haj, parfüm (bár lehet, hogy én vagyok a béna, de a ruhával mindig elszúrom a hajam), egyébként mindent leírt az első :)
2012. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!