Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó használata kötelező?

Melltartó használata kötelező?

Figyelt kérdés
Kicsi, kerek melleim vannak és,ha olyan ruhát/pólót veszek fel, ami vastagabb anyagú és nem látszik át,hogy nincs rajtam melltartó, nem veszek fel. Ez igénytelenségnek számít? Nagyon szeretek anélkül lenni,plusz nem lógnak a melleim,tehát szépek.. de nem vagyok benne biztos,hogy ezt elfogadja a mai köztudat. Szerintetek? 16L
2012. júl. 25. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

És kit érdekel a köztudat?

Nekem nagy, nem lóg, nem veszek fel mindig. Am ugy tom most nyáron az a divat, ha átlátszik, vagy látszik a mellbimbó:)

2012. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem látható, hogy nincs rajtad, akkor nem kell. Eleve ha nem tudják, akkor mi a gond? Ha lógna, ugrálna vagy átlátszana, az más.
2012. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"most nyáron az a divat, ha átlátszik, vagy látszik a mellbimbó"


EZ AZ, ami igénytelenség, illetve túl kihivó.

2012. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem látható, és szép feszes melleid vannak, akkor nem gáz. De bizonyos kor/méret felett kötelezővé tenném (gondolok itt azokra, akik lógós kannákkal járnak melltartó nélkül :D).
2012. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felszolgáló vagyok és ma jött egy kismellű hölgy akkor bimbókkal, mint az idei dinnyék. Kölcsönösen undorodtunk, ő a kapucsínómtól, én pedig tőle :D Csak vigyázz milyen felsőt viselsz, mert könnyen kidörzsölhet!
2012. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Úgy 30 évig nem hordtam melltartót, nem érdekelt a divat, meg hogy mi illik, vagy mi ciki, vagy mi nem. Nem is olyan rég olvastam itt életemben először, hogy hú ez milyen gáz. Nem tud érdekelni. Na dehogy kötelező lenne? Ne már!

Mikor azzal jönnek, hogy na de látszódik a mellbimbó, akkor eszembe jut a Szex és New York, mikor valamelyik csak műmellbimbót hordott, mert hogy az mindig látszik... Most akkor mi a ciki?!

2012. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor eszembe jut a Szex és New York, mikor valamelyik csak műmellbimbót hordott, mert hogy az mindig látszik... Most akkor mi a ciki?!"


IGEN, NAGYON IS, és az még inkább, hogy ezneked kérdéses. Ez nem éppen az a müsor, amit jó izlésü emberek pélának kellene, hogy tekintsenek, ugyanis ha néhány k.va úgy öltözik, attól még nem az a normális.

2012. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Egyrészt a film nem szól k*rvákról. Másrészt pontos felmérést készítettél-e arról, hogy azt a bigyót csak k*rvák használják? Harmadszor nem írtam olyat, hogy az a normális, csak kifejtettem, hogy ha valaki ilyesmit alkalmaz és lesz*rja, hogy pl. neked ez nem tetszik, akkor talán nem igaz az, hogy a melltartó kötelező. Mert nem az.

Egyébként ez nekem nem kérdéses, én biztos vagyok benne, hogy én lesz*rom, hogy kinek tetszik és kinek nem, te meg azt gondolsz amit akarsz.

2012. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!