Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez a nagy lejárató...

Miért van ez a nagy lejárató hadjárat a szandál-zokni kombó ellen?

Figyelt kérdés
De most komolyan, ennyire nem lehet mással foglalkozni csak azzal, hogy más ember lábát fotózzuk, hogy ő az a "hülye", aki a szandálhoz, papucshoz felvett egy zoknit (talán fázott a lába) ?
2012. júl. 26. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, talán azért, mert űbertahós? :)
2012. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40 fokban hol fázik a lába? :D
2012. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha fázik a lába akkor ne szandálba meg papucsba legyen.
2012. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Nem tudom. Ez olyan, hogy ha már nem tudnak mit kitalálni, akkor azzal szórakoztatják magukat egyesek, hogy cikket írnak a zokni-szandál viseletről. A sok hülye p*csa meg persze honnan is venné a "saját" véleményét, ha nem az internetes női magazinokból? :D

Az még hagyján, hogy szandállal zoknit hordasz, de a múltkor már arról írtak, hogy milyen primitív és gusztustalan dolog szandált hordani. Mert 40 fokban, a műanyag cipőbe 12 órát rothadó láb jobb...

2012. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan. Én 27 éves férfi vagyok, és bizony imádom a szandált. De sok női véleményt olvastam ,hogy szandálos férfival nem is kezdenek. Ennek örülök, mert a szemetes magát üríti (bezzeg 35 éves korban jó lesz a csöves is nekik).


Én laza ősszel is szandlban járok és bizony tavasszal is, amikor a hőfok elérte a 15 -18 fokot, akkot váltok szandálra, zokni nélkül. Én zokni nélkül hordom a szandálokat, de aki zoknival szereti, nyugodtan hordhatja.


Szerintem az a gáz, maikor egy nőnek sokkal büdösebb a lába, mint nekem (állandóan mezítláb, krémezem, ápolom, mert lábfétises vagyok és nőt is lába alapján választok).

2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hogy ő az a "hülye", aki a szandálhoz, papucshoz felvett egy zoknit (talán fázott a lába) ?"


Szerintem nem a szandál-zoknival van a gond, hanem magával a szandállal, olyat magára valamit is adó férfi nem vesz fel.

2012. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát erről pár barátnőm és lányismerősöm tudna mesélni (jól szituált férfiak, szépen felöltözve, sz'rcsíkos gatyában, lábdzaggal, gombával/bőrkeményedéssel, ápolatlanság szagával.) ráadásul olvasgattam itt, hogy a férfi simán odafingik a csaja mellé, meg képen büfögi, stb. Tehát szerintem ne cdak öltözködés alapján ítéljünk meg valakit.
2012. júl. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mringer ***** válasza:

Megint csak a józan észre kell hagyatkozni.

egyfelől : Szandált és papucsot meleg időben hordunk, nemtől függetlenül. Azért hordjuk, hogy ne fülledjen be a lábunk. A kultúrához az is hozzá tartozik, hogy ápoltak legyünk, ismét nemtől függetlenül és nyáron igen is jobban kell figyelnünk a lábunkra, annak ápoltságára is. Egy nő sem húz harisnyát papucshoz, egy férfi se húzzon szandálhoz zoknit, hanem látogasson pedikűröshöz.

másfelől : Papucsot és szandált rövid szárú nadrághoz veszünk fel. Hosszú nadrághoz kizárólag cipőt, még ha farmer is. A zokni elvágja a lábat, rövidnek mutatja, legyen akármilyen színű. Ez a kombináció alsó tagozat befejezéséig engedélyezett.

2012. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vietnámi papucshoz, s egyéb papucshoz sem húznék zoknit, de szandálhoz más tészta.

Nem vagyok izzadós lábú, de nem szeretem, ha a szandál műanyag (akár bőr) betétje a talpamhoz tapad, s "nagymértékben nem érdekel", hogy kinek gáz, s kinek nem.

Az egész "marhaságot" valaki kitalálta, így most ez lett a "módi".

2014. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!