Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HA duci vagyok és táborban a...

HA duci vagyok és táborban a strandon megjelenek rövidnaciban és pólóban a vízben az normális ugye?

Figyelt kérdés

9-es gólyatáborba megyek és mellkastól combközépig hízok a legtöbbet(persze dolgozom rajta, hogy lefogyjak, de ez mellékes) és úgy gondoltam, hogy jobb egy rövidnadrág és egy póló vagy bikinifelső, mint egy egyberészes fürdőruhha(gáz), vagy bikini(iszonyatosak a combjaim). Az én hozzááláásom a normális ugye?

15l


2012. júl. 27. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A medencébe csak fürdőruhában mehetsz be.Vigyél egy nagy törölközőt a medencéig,aztán gyorsan be a vízbe,és már nem is látszanak a kilók:)
2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Balatonra megyünk
2012. júl. 27. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel fürdőruhát. Én se vagyok egy nádszál, de most amikor kint vagyunk akkor magamra kötöm a törölkőzöt, a vízben meg ki látja?
2012. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen egyébként a fehér póló nem rossz ötlet, kiemeli a melleket. De ne úgy menj fürdeni, hogy Te most pólóban fogsz. Az inkább egy rögtönzött helyzetnek tűnjön, úgy nem lesz olyan fura. :)
2012. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, aza ahelyzet, hogy B-s melltartót hordok, tehát nincs mit kiemelni, ezért mennék pólóban. A rövidnadrág biztos.
2012. júl. 27. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szegyeld az alakod. Ha folyton hosszú ruhakban jarsz és takargatod magad, az gazabb. Legyen onbizalmad,es apolt kulsod, valamint kisugarzasod. Ezek majd elterelik a figyelmet a problemas reszekrol. Az onbizalommal ne szalj el, tisztaban kell lenni az adottsagainkkal. Sok sikert:) amugy en is most megyek golyataborba.:)
2012. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom az alakommal, mégis fürdő-gatyában fürödtem. Mert tetszik, ennyi :D A pólót meg...mondd, hogy anélkül nagyon leégnél...:)

15L

2012. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha rövidnadrágba akarsz menni akkor ne olyat vigyél amit otthonra vagy akárhova hordasz. vannak direkt erre való rövidnacik..Pl:

[link]


De igazából úgyis tök mindegy mert ha kijössz a vízből rádfog tapadni és akkor látszani fog...

2012. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

sztem menj bikinibe, biztos van pár fiú aki belekóstolna a hurkáida xD (amik nem léteznek csak te látod magad sertésnek)

f18

2012. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!