Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hány Ft-ból...

Szerintetek hány Ft-ból tudnám kicserélni a ruhatáram? Fogalmam sincs, hogy mennyi pénzt gyűjtsek össze. Nektek mennyi kéne?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mik az igényeid, hány ruhát akarsz, és mid van.

Ha úgy amblokk az egészet és átlagosan számolok, akkor is legalább 1-300ezer forint. Határ a csillagos ég persze. Én ennyiből ellenék valszeg.

2012. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Visszagondolva hogy hol mennyiért szoktam vásárolni, nekem szerintem egy 60-80ezer ft bőven elég lenne, ha nem csak póló, gatya, pulcsi meg ilyenek lennének benne hanem kabát télre, tavaszra dzseki, pár cipő, mindenféle fehérnemű zokni és még sorolhatnám.

Ha pár darabbal többet akarnék, 100ezerből én már teljesen ki tudnám újítani magam.

Általában turkálókból vásárolok, márkásabb helyeken csak akkor ha látok valamit leárazva de ott is csak max 3000-et vagyok hajlandó költeni.

2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az a fajta vagyok aki 15.000 forintnál kevesebb pénzzel nem megy el vásárolni..Ugyebár 1-2.000 Ft-tal kb. semmit nem lehet kezdeni úgyhogy akkor semmi értelme sincs elmenni vásárolni ha csak nem turkálóban vásárolsz. Én személy szerint nem szeretem a túrkálókat. Én megvagyok elégedve a ruhatárammal, de ha leakarnám cserélni minimum egy 100.000 Ft kéne.
2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!