Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rövidnadrág típusú fürdőgaty...

A rövidnadrág típusú fürdőgatya alá kell felvenni még egy másik fürdőgatyát is?

Figyelt kérdés
Eddig a hosszú szárú feszülős bokszer típusú fürdőgatyát hordtam, de most váltanék. Vettem is egy ilyet, de elgondolkoztam, hogy ez alá vajon kell-e még egy fürdőgatyát is felvenni? Vagy csak így natúrba. (de nekem ez olyan érzés, mintha egy rövidnadrágot hordanék alsónadrág nélkül)

2012. júl. 31. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát, ha bő a szára, akkor inkább valamit vegyél alá. Nincs rosszabb, mint a vízben felcsúszó szár alól kivillanó farok.
2012. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél alá egy fecskét legalább. :D Bár bátyám állítása szerint, van, amelyiknek van ilyen hálós belseje, ami a helyén tartja a poggyászt... ahhoz nem muszáj.

De láttamm már kolbászfesztivált a strandon, és nem voltam rá kíváncsi, szóval légyszi tegyél a dolog ellen. :D

2012. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek fel alá pamut alsógatyát, mert az nagyon egészségtelen. A legtöbb rövidnadrág stílusú fürdőgatyában van halás belső, de ha nincs és nagyon zavar, akkor a legjobb ha fecske stílusú fürdőnadrágot húzol alá. Az a lényeg, hogy amit alá veszel az gyorsan száradó anyagból legyen. Egyébként én nyáron, még az utcán is, csak ilyet hordok, mert ebben a nagy melegben annyira nem fülled be cucc és egészségesebb is. :)
2012. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez a hülyeség! Két gatya... nyáron!

A lehető legkisebb, amiben barnulni is lehet!

És nem ciki a fecske!

2013. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel! Fiuk! Végre normális úszónadrágot!!!!!

Hadd lássuk végre mi is a dudorodást, meg a popótokat!

Akinek meg szar teste van, annak nyaktól térdig érőt! Fasza amcsi divat.

Nézzetek szét spanyolban!

Jó testü faszik a tangát is simán felveszik!

2013. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!