Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud pár tippet adni,...

Valaki tud pár tippet adni, hogy hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Eddig felvettem egy csőnadrágot egy pólóval/hosszú ujjas pólóval + egy sima pulcsi (hidegebb időben). Úgy érzem nőiesebben kéne öltözködnöm. Nem sminkelem magam,de úgy érzem sminkelnem kéne. Fülbevalót ritkán hordok. Általában sportcipőkben járok (hidegebb időben), sarukban (melegebb időben). A hajamat össze szoktam gumizni, vagy összefonom. Tudna nekem valaki segíteni? Priviben is írhattok :) Előre is köszi :) Megy a zöld kéz minden kedves segítőnek :) Trollok kíméljenek! :)

2012. júl. 31. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mondjuk néha hord kiengedve a hajad és elmehetsz a fodrászhoz is egy újabb frizurát csináltatni ami jól áll, néha sminkeld magad, elég egy alapozó és egy fekete szemceruza és ez nem túlzás csak egy alap
2012. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Számomra az egész elmesélésedből az jött le, hogy te egy végtelenül sportos csajszi lehetsz. Szerintem nyugodtan kipróbálhatsz egy kis szempillaspirált, és a hajad is engedd ki. Értem én, hogy nem vagy plázacica, aki több időt tölt hajbelövéssel, mint a családjával, de néha próbáld ki nyugodtan a göndör hajat, tuti befutó :) Az öltözködéseden meg szerintem változtass, a csőnadrág jó, de melegben hordj szoknyát is, fölsőnek meg mit szólnál átmeneti időben egy blézerhez? Nyugodtan felvehetsz nagyobb kivágású, egyedi pólókat, ünnepeket csajos ingeket is. Fesd a körmöd pinkre, korallpirosra vagy bézsszínűre, az most nagyon trendi. A fülbevalót én sem szeretem, de karkötőt vagy nyakláncot hordj nyugodtan. És a hosszú ujjú pólókat felejtsd el, azt hagyd meg a kicsiknek!!


Bocsi a hosszú kommentért, remélem, tudtam segíteni :) Ha van még valami, amit nem akarsz itt, nyugodtan lehet privibe is :)

15/l

2012. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Ment a zöldkéz mindkettőtöknek :D
2012. júl. 31. 16:08
 4/17 anonim válasza:

Szia !

Hát már 16-éves lány vagy most kezded élni a fény korod .

szerintem enged ki a hajad kicsit kivágott felsőkben is járhatnál a nyakadban egy nyaklánc nagyon jól tud mutatni ilyen felsők mellé .

A cső nadrággal az ég világon semmi baj nincs még torna cipőben is lehet valaki csinos.

Ha nőiesebb alakra vágysz elég ha a járásodon csiszolsz picit.

húzd ki magad a has be :)

És egy kis sminket nyugotan kenhetsz magadra szerintem :)

Sok Sikert !

2012. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mindazok mellett amiket felettem már írtak, én nagyon tudom javasolni a fülbevalót. én imádok fülbevalót hordani és ha jól megválasztod, az nagyon sokat tud dobni az öltözködéseden és a frizurádon is - lehet elég jó áron venni igencsak szépeket:)

szóval hordj fülbevalóót!:))

2012. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ment a zöldkéz mindenkinek! Köszönöm szépen :D
2012. júl. 31. 16:34
 7/17 mr. versace válasza:
1jó haj izléses smink mini testhez alló miniruha magassarkuval bokacsizmaval combcsizmaval és nem fogsz úgy kinézni mint 1prosti. kiegészitő vastag öv homokóra alak hangsujozasara karikafülbevaló nyaklanc karkötő de ne feledd kiegészitők terén ne vidd túlzasba
2012. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Neked is ment a zöldkéz :) Hát igen nem akarok prostiként kinézni de nőiesen akarok öltözködni :)
2012. júl. 31. 16:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Figyelj nem kellene nőcisebben öltözködnöd, csak akkor ha te szeretnél. Azért mert most mindenki kának öltözik attól nem kell nekünk is :)

Én is fiúsabb lány voltam, mint te, még 19 éves koromig hasonlóan öltözködtem mint te. De elárulom, h így is bejöttem a fiúknak :)

De ha most már szeretnél kicsit nőiesebb lenni, én azt ajánlom, hogy ne éles váltással, hanem mindig csempéssz bele az öltözködésedbe 1-2 csajosabb holmit.

Pl kezdhetnél ilyen pántos toppal, sima farmerral: [link]


Vagy vegyél egy balett cipőt, vagy most divatos telitalpút.

Nézegesd az ékszereket, egy szép nyaklánc vagy fülbevaló fel tudja dobni a szetteket :)

Mint már írták egy kis spirált kipróbálhatsz, mert kinyitja a tekintetedet, és a körömlakk is jó ötlet :)


Őszre vehetsz egy szép blézert, én is vettem és gyönyörűű :))


Az a lényeg h olyan ruhákat vegyél meg amiben jól érezed magad, és tetszik neked :)

2012. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Én akarom nőiesebben öltözködni, mert olyan furán érzem magam sima farmer+póló összeállításban.Szoknyában (mikor nagyon nagyon ritkán felvettem) jól éreztem magam :D Igazi nőnek éreztem magam :D Blézert akkor mindenképpen beszerzek, az nekem is tetszik :D ment a zöldkéz :D
2012. júl. 31. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!