Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogyás után, de még túlsúllyal...

Fogyás után, de még túlsúllyal kicsit nőiesebb ruhatárat. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje diétázom, nem kis súlyról indultam, hanem 100 felettiről. Még koránt sem járok ott, ahol szeretnék, de már alá mentem, ez pedig nem csak a mérleg szerint van így, de határozottan észrevenni, illetve azon is, ahogy a ruháim állnak, ezért most be kell újítanom egy nem túl nagy (mivel úgyis kifogyom) ruhatárat, azonban nem szeretném, ha annyira hasonlítana a régihez... Régen általában fekete bő szövegnadrágot, sportosabb cipőket, sötét felsőket hordtam... Most megyek majd vásárolni, tudnátok mondani pár tippet, ami még jól állhat így, hogy van túlsúlyom, de már nem olyan "zsákos", mint 100 kg felett volt? :)) Igazából lelki igényem is ez, mert azóta sokkal magabiztosabb lettem, jobban NŐNEK érzem magam, szeretném ezt a külsőmmel is kimutatni... Azért a 10 cm-es sarkaktól tartózkodnék, főleg, hogy sokat járok gyalog. :D

Amit vennem kell: nadrág, felső, cipő :)


Légyszi, segítsetek!


Alakomról még annyit, hogy a mellem viszonylag nagy marad, combból sokat fogytam, illetve a fenekem sem nagy, viszont a hasamból elég sok van még, azt szeretném nem hangsúlyozni... :))

Amúgy hosszú barna hajam, zöld szemem, fehér bőröm van.


L20


2012. máj. 27. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan hány kg-ot sikerült fogynod?:)

Amúgy szerintem olyan szoknyát vegyél ami bő és így eltakarja a hasad, de a lábad egy része már kint van belőle. Remélem érted milyenre gondolok. Meg bő felsőket de színeseket. Nadrágból én még mindig sötétet vennék, de nem muszáj feketét mondjuk lehet sötétkék is. Cipőt vehetnél nőiest olyat is aminek nem 10cm-es a sarka, hanem mondjuk 2 :D

Sok sikert és kitartást a továbbiakban is! :)

2012. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


- 18 kg-ig figyeltem, de most pár hete nincs mérlegem, így pontosan nem tudom.


Szoknyát nem szeretnék még, mert túl vastagnak tartom a vádlim feletti részt (mármint a combom legalját vagy hogy mondjam :))


Köszönöm Neked, kedves vagy! :))

2012. máj. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!