Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud pár tippet adni,...

Valaki tud pár tippet adni, hogy hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Eddig felvettem egy csőnadrágot egy pólóval/hosszú ujjas pólóval + egy sima pulcsi (hidegebb időben). Úgy érzem nőiesebben kéne öltözködnöm. Nem sminkelem magam,de úgy érzem sminkelnem kéne. Fülbevalót ritkán hordok. Általában sportcipőkben járok (hidegebb időben), sarukban (melegebb időben). A hajamat össze szoktam gumizni, vagy összefonom. Tudna nekem valaki segíteni? Priviben is írhattok :) Előre is köszi :) Megy a zöld kéz minden kedves segítőnek :) Trollok kíméljenek! :)

2012. júl. 31. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, elképzeltelek és bizony a fiúktól nem sokban különbözhetsz (látásra max melltájon). Sajnos ma a nőies nő 30 év alatt gyakorlatilag kihalt. Én férfi vagyok és egyszerűen nem tudok vonzónak találni egy olyan nőt, aki fiúnak öltözik. Akkor inkább legyen K, sokkal jobb, szexibb.


Nézd, magassarkúból max 4 cm-es sarok bőven elég a hétköznapokra is, de alkalmakra is. Nyáron térdgatya, ősszel meg egy hosszú len nadrág, de pamut is jó. Pólóban meg a nőiesebbeket keresd, pulcsiban vannak nagyon szexisek is nőknek.


A lényeg, hogy tetszél a férfiaknak is és természetesen magadnak is. De szeritnem ez hülyeség, hogy ha magadnak tetszel, akkor a férfiaknak is. Ez hülyeség. A kettőt kell kombinálni. Valaki p*csanadrágot akar rádadni, de neked nem jön be? Akkor legyen combközépig érő vagy térd felett érő. Stb stb.

2012. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és annyit, hogy ha farmert szeretnél felvenni, azt sosem edzőcipővel, sose tornacipővel és társaival. 4 cm-es sarkú cipővel nyugodtan mehet.
2012. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, h ha esetleg a kezdetekkor nem is megy könnyen, de mi lenne, ha kineveznél egy napot a héten, amikor kicsit jobban odafigyelsz?

A hajad kiengedheted (bár ilyen melegben jó a copf:)) húzd ki/göndörítsd be. A fonatok nagyon szépek! Az összefogott hajadból is ki tudsz hozni valami klassz frizurát.

Én fülbevalómániás vagyok!:) Ajánlom a kis bedugósakat, szépek, egyszerűek, nem akadnak vele semmibe, ...:)

A sminked legyen egyszerű (kis korrektor, szempillaspirál, pirosító, szájfény).

Néha bújj bele egy szoknyába vagy egy csinos kisruhába. Szerintem sincs gond a csőnadrág-póló kombóval.:) Jó a tornacipő is, de szerezz be egy szép kis balerinát is (legjobb a fekete), amit bármihez tudsz párosítani.:)

Sok sikert!:)

22/L

2012. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a zöldkéz :) Hát igen elég sportosan, fiúsan öltözködöm :/ Ezért is akarok változni! magassarkúba csak ünnepekkor voltam eddig , de hétköznapokon is fogom akkor használni :D És megfogadom a ttanácsot és kinevezek egy napot mikor jobban odafigyelek :D
2012. júl. 31. 20:20
 15/17 anonim ***** válasza:

11/14 ma 20:06


"Egyszerűen nem tudok vonzónak találni egy olyan nőt, aki fiúnak öltözik."


Ezzel én is így vagyok, de akkor miért ajánlod neki a térdgatyát meg a farmert? Ez talán nőies viselet? Én inkább a szoknyát tartom annak!

21/f

2012. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem smink a körmödet ha befested akk francia manikűrt ajánlok a testtartásod az meg ha már itt tartunk nem tudom milyen de a szép testtartásnál a popsit kell behúzni a hasat is be kell a mellet ki és a nyakat hátra húzni persze a vállaknak lent kell lennie és egy ideig gyakorolnod kell egy helyben aztán már megszokod és úgy fogsz járkálni és akivel az utcán összefutsz jól meg fog nézni :)
2012. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :D Mindenkinek ment a zöldkéz :) Ezt a testtartást gyakorolni fogom :D
2012. aug. 1. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!