Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlzás/ciki így öltözni 18...

Túlzás/ciki így öltözni 18 évesen?

Figyelt kérdés

Mint Blair Waldorf a GG-ből. Ing+szoknya+harisnya(nyilván nem most a nagy melegben)

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 1. 23:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Aki azt írta fura, azt sem szólom le, és nem is pontozom le, sőt felpontozom őt is, mert én kérdeztem, és nem egyetértésre hanem véleményre vagyok kíváncsi :)

Egyébként a koromnál sokkal fiatalabbnak tűnök a tömegruhákban(13 évesnek, többen mondták) És ezért kezdtem el így öltözni, meg mert ebben érzem magam jól. De nem nézek ki úgy, mint egy 5 éves az anyukája ruháiban amúgy :)

És aki azt írta hogy nem lőhetek mellé a többi szereplővel sem: A többiek öltözködéséből is sokat merítek, Serena van der Woodsenéből, vagy Jennifer Humphreyéból is.

Köszönöm a válaszokat, írhattok még nyugodtan :)))

2012. aug. 2. 13:47
 12/14 A kérdező kommentje:
A lepontozás nem az én művem, mindenkit felpontoztam :)
2012. aug. 2. 13:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik a stílusa,de sajnos én még nem nagyon tudnék úgy öltözködni,mint ő,mert még csak 14 éves vagyok. ÉS szerintem nem ciki/túlzás így öltözni,már pont elég idős vagy ehhez.:)
2012. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2012. aug. 10. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!