Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » '80-as évek kontra 2012....

'80-as évek kontra 2012. Igazságtalan?

Figyelt kérdés

Megvannak anyukám lánykori ruhái, amiket magának varrt. Olyan, mintha mindegyiket miliméter pontosan rám tervezték volna.

Anyukámra mindenki úgy emlékszik vissza, hogy ő volt az abszolút bomba nő, aki után mindenki epekedett. Nagy mellek, izgató csípő etc...

Engem pedig mindenki bánt, hogy faragjak már le végre a fenekemből, a csípőmből. Meg hogy, hogy merek ilyen lábakra rövid szoknyát húzni etc...


A rohadt életbe! Ha 30 évvel ezelőtt ugyanezzel az alakkal anya bomba nő lehetett, akkor én miért kell, hogy ocsmánynak érezzem magam????


Amúgy kb 42-es a konfekcióméretem...


2012. aug. 6. 13:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen típusú csajokat! És tuti, hogy nem egyedül vagyok vele! Ne foglalkozz senkivel! Ízlések és pofonok....
2012. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
fiúbarátaim szokták mondani hogy nagy kofferba jobb pakolni. csak szégyen vele utazni.
2012. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

Akit linkeltek, nem 42-es méret, szerintem olyan 46 körül lehet. Demmer Erika viszont 42-es méretű:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14:45, ezeken a fotókon a hölgy teljesen rendben van, nagyon csinos. Kérdező, ha neked is ilyen az alakod, akkor nincs miért panaszkodnod. A többiek meg tuti csak irigyek.
2012. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ez a nő még 38nak is vékony nemhogy 42-nek. amit elsőre linkeltek inkább néz ki annak. Viszont az nálam már a fejlődő bálna kategóriába tartozik.

és nem akarok beszólni de Marilyn Monroe is csak 38-as volt ergo akkor se volt divat a nagyobb méret..

2012. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Most is sok pasi a teltebb lányokat szereti.Nekem is hasonló lehet az alakom,én nem tekintem hátránynak,ráadásul senki nem mondja,hogy faragjak le belőle,de lehet azért mert sportolok rendszeresen és ebből következik,hogy teszek érte,hogy szép legyen.Érdekes helyzet,én még abban a világban élek,ahol ez nem kövér.
2012. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Monroet lehet ebbe a kategóriába sorolni,vagy tévedek?

(16.)

2012. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hát nemtom kérdező, szerintem anyukád máséban a szálkát, magáéban a gerendát is

egyébként is mit piszkál, pont neki kellene elfogadnia olyannak, amilyen vagy


egy a lényeg, te fogadd el olyannak magad amilyen vagy, érezd jól magad a bőrödben. ha ez megvan, ezt ki is sugárzod magadból, senki nem fog piszkálni az alakod miatt, legyen az bármilyen


különben meg tegyél fel magadról egy fotót (környezet ne látszódjon és a fejed sem) aztán majd megmondjuk igazuk van e :)

2012. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13-as válaszoló vagyok: A linkelt képeimen látható hölgy 42-es méretű, bárhol rá lehet keresni. Demmer Erikának hívják, magyar plus size topmodell.
2012. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem szerintem sem 42-es ez a lány. Vagy akkor erősen retusált a kép. Derékig ugyanilyen vagyok, de a csípő-fenék-comb tájékon inkább a legelső link.

Nem fogok képet betenni magamról.


Amúgy pedig az idősebb férfiaktól mindig megkapom az elismerő pillantásokat (na meg a kevésbé jóleső beszólogatásokat). Csak a saját korosztályomból, a 16-22 éves fiúktól nem, akiktől viszont várnám. Szerintük mindegy, hogy milyen a feje a lánynak, vagy milyen a haja, mindegy, hogy van-e melle... a lényeg, hogy minél kisebb legyen a feneke, minél soványabb legyen és hosszú vékony lábai legyenek. Mert a jó nő, az ilyen és kész.


Változni fog az ízlésük pár év múlva ha idősebbek lesznek, vagy törődjek bele, hogy ez a generáció így gondolja és én keressek idősebbeket?


Akik azzal jönnek, hogy nálam valami extra nagy gond lehet más téren, azok mire gondolnak úgy mégis? El sem tudom képzelni...

2012. aug. 7. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!