Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » '80-as évek kontra 2012....

'80-as évek kontra 2012. Igazságtalan?

Figyelt kérdés

Megvannak anyukám lánykori ruhái, amiket magának varrt. Olyan, mintha mindegyiket miliméter pontosan rám tervezték volna.

Anyukámra mindenki úgy emlékszik vissza, hogy ő volt az abszolút bomba nő, aki után mindenki epekedett. Nagy mellek, izgató csípő etc...

Engem pedig mindenki bánt, hogy faragjak már le végre a fenekemből, a csípőmből. Meg hogy, hogy merek ilyen lábakra rövid szoknyát húzni etc...


A rohadt életbe! Ha 30 évvel ezelőtt ugyanezzel az alakkal anya bomba nő lehetett, akkor én miért kell, hogy ocsmánynak érezzem magam????


Amúgy kb 42-es a konfekcióméretem...


2012. aug. 6. 13:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha vársz a korosztályodra, velük fogsz öregedni. De változni fog a véleményük. 42-es az 106 cm-es csípőt jelent. Ez még határeset, nem ház. Viszont nem mindegy, milyen magas vagy. Mert elég szánalmas kinézete van az alacsony dagi csajoknak. Az első képen pedig a nő magasabb, mint a magyar átlag. A második link, amire megesküszik a linkelője, az nem 42-es, hanem 32-es. :) Elég csak ránézni.


De kérdező, nem ez a gond veled szerinem, hanem az, hogy nagyon fiús lehetsz. Én imádom a nőket (27F vagyok), de a fiús lányoktól hányingert kapok. Gusztustalanok. Egy nő legyen nőies. Mind megjelenésében, mint viselkedésében. Te meg totál fiús lehetsz, már a leírtak alapján is (ez a mindenkit legyőzök, mindenkit leelőzök, építkezek meg stb).

2012. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ja biztos nagyon fiús vagyok. Ha te mondod...

Eddig az volt a baj, hogy túl asszonyos vagyok, nem kecses lányos. Most meg szerinted, túl fiús...

Viccesek vagytok mondhatom!


Tényleg azoknak van igazuk, akik szerint ne hallgassak senkire sem.

2012. aug. 7. 09:29
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez van. Az őskorban a hájtömeg volt a divat, a középkorban a lapos mell és a darázsderék. Most a vékonyság. Ez nem igatságtalan, mindig is változtt a divat. Neked kell eldöntened, hogy tetszel e így magadnak, vagy lefogysz. Tény, hogy most a vékony test az ideál.
2012. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!