Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet megfizethető áron molett alkalmi ruhákat venni?

Figyelt kérdés
46/48-as méretűre gondolok, ami fiatalos és nem banyás. Esküvőre keresek megfelelő rucit!

2012. aug. 6. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Ha nem vagy ennek ellensége, akkor a falközi turkálóban, vannak nagyon szép alkalmi ruhák, biztos találsz a te méretedben is. Ott még esküvői ruhák :) is vannak.
2012. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó! Éppen tegnap jártam ott, tényleg szuper ruhák vannak. Próbáltam is párat, de amilyen az én szerencsém, vagy nagy volt a méret, vagy kicsi, vagy ami az én méretem volt, az bénán állt rajtam. :( De az vigasztalt, hogy a 48-as méret már nagy volt rám. :) Viszont a Távirda utcában találtam egy kis boltot, ott nagyon szép rucit vettem, nem is volt vészes az ára, és ott 50-es méretig vannak ruhák.
2012. aug. 8. 08:54
 3/3 Manacos válasza:
Nekem is nagy méretű koszorúslányruhára lenne szükségem, amennyiben lehetséges lilára. Érdeklődnék az üzlet neve után ahol találtál, mert oda mi is elmennénk! Válaszodat előre is köszönöm!
2013. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!