Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj, ha egy lány soha nem...

Bratilla kérdése:

Az baj, ha egy lány soha nem hord magassarkút?

Figyelt kérdés
10.-es leszek, és a legtöbb ismerősöm magassarkúban szokott járkálni, főleg ünnepségekre. De én nem érzem magam jól bennük, mert a 180 centimmel már így is elég magas vagyok, nem akarok még jobban fölétornyosulni a többi csajnak. Ez hátrány? Tudom, hogy csinos a magassarkú, de azt a legtöbben úgyis azért használják, hoy hosszabbnak tűnjön a lábuk, nem? Ha az enyém már így is elég hosszú, akkor nem szükséges hordani, ugye?
2012. aug. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Így van.


Csak azt tedd amitől te jobban érzed magad. Én 174 cm magas vagyok és nem sem akartam soha nagyobb lenni a keleténél, meg rájöttem, hogy kényelmetlen hosszú távra és járni sem tudok benne. Így maradtam a kis sarkú ill. telitalpas daraboknál. :)

2012. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, örülük, hogy más is gondolja így. :)
2012. aug. 9. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem sosem, higy miért ez befolyásolja a nőiességet. Én 157cm, vagyok csak, mégsem érzem kötelességemnek, hogy azt hordjam. A kettő közel sem zárja ki egymást :)

Valakik csak azért nyomorgatják magukat bele, mert a lapostalpú cipők "slamposak". Hát felőlem jöhet 15 centis sarokban is egy nőci, ha közben egy trampli.

Azt hordd, ami kényelmes :) Én magam csak nagyon ritkán veszek fel, szinte soha, de egy nő nem a cipőjétől nő. Az igazi nőn még tornacsukában is átsüt az a bizonyos plusz! :)

2012. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hétköznapokon én sem hordok magassarkút, pedig van pár darabom. Alkalomra is csak ritkán. (170 cm magas vagyok)

Számomra sokkal kényelmesebbek a lapos sarkú szandálok és a balerina cipők. :)


18/L

2012. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Hogy jut ilyen egyáltalán eszedbe? Elég azt látni hogy más nők mennyire nevetségesen járnak magassarkúban... én inkább legyek alacsony mint nevetséges. 165 cm vagyok. A kényelem és a láb egészsége még mindig fontosabb a divatnál egyébként is. Bár nem mindenkinek...
2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak sosem éreztem magam igazán csinosnak a többiek mellett, mert mindenhol azt szajkózzák, hogy a magassarkú cipők mennyivel nőiesebbek. De nagyon örülök a válaszaitoknak, megkönnyebbültem tőlük. :-)
2012. aug. 9. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

hat en meg "kicsi" vagyok, de tuti, hogy en sem nagyon fogok magassarkut hordani. A baratnoim mar odavannak es mondjak h ilyen magassarkut meg olyat vesznek, nem erdekel engem..

Amugy eleg magas vagy 170 s talan meg novok is egy picit :D


14/l

2012. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt viseld, ami kényelmes, szerintem lapos cipőben, szandálban is van nagyon nőcis, csinos darab és magassarkúban is láttam már ordenárét, trampli félét.

Nem a cipőtől lesz valaki nőcis, az összhatás a fontos. :D

2012. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 180 vagyok és nem azért hordok néha magas sarkút, hogy hosszabbítsam a lábam, hanem mert nagyon szépen kiemeli a vádlimat meg a fenekemet. Én bulizni szoktam magas sarkúban/talpúban járni. ha tudsz benne normálisan menni, nagyon szép lesz a mozgásod is benne. De ha nem tudsz benne járni, felejtsd el.
2012. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Járni tudok bennük, csak kellemetlen, hogy annyival magasabb vagyok úgy a többieknél, és hiába ahtározom el előtte, hogy nem érdekel, ott és akkor már nem megy.

2012. aug. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!