Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Szerintetek gáz, ha egy lány nem szereti a magassarkút?

Figyelt kérdés

Az őszintét megmondva, utálom őket (:. Maximum csak akkor veszem fel ha muszáj... vagy tényleg egy olyan helyre megyek ahol szükséges -.-" .

1. Igaz, hogy nem tudok benne járni.

2. Kényelmetlen <3 [szerintem mindenki egyetért evvel (: ]

3. Nem az én stílusom.

4. Nem vagyok valami "szuper" magas. [155-156 cm].

(Csak azért írtam ki ezeket, hogy ne rágcsáljátok szét a témát ilyenekkel dx .)


2012. febr. 15. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is utálom és csak nagyon-nagyon ritkán veszek fel, akkor sem a legmagasabb sarkút. Aki nincs hozzá szokva, az nem tud benne járni (én sem). Valóban kényelmetlen, az nem kifejezés. Én magam sem értem, hogy egy nő hogy benne lenni egész álló nap.
2012. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

> Nem vagyok valami "szuper" magas. [155-156 cm].


Akkor viszont nem ártana a magassarkú, mert nem vagy magas, söt inkább alacsony...

2012. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nyugodtan járj csak abba,amiben jól érzed magad. Én is 156 cm vagyok és én sem hordok magassarkúat a stílusom és a kényelem miatt.
2012. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Áruld már el hány éves vagy, amúgy szerintem nem gáz, nem kell mindenkinek rögtön magassarkúban tehénkednie...
2012. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan nem tehénkednek a magassarkúban, de te ezt mi alapján vetted?

Magadból indultál ki?

2012. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyéni döntés és ízlés kérdése, hogy ki hord, ki nem. A 2. pontot viszont megcáfolnám, szerintem igenis vannak kényelmes magassarkúk, csak bele kell választani. Az tény, hogy ez viszont nem könnyű.
2012. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
A tehénkedést természetesen nem mindenkire értettem, de van pár idióta aki járni se tud benne, de azért 13 centis magassarkút húz...
2012. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem,én se nagyon rajongok értük,bár valljuk be,van egy pár szép farab,de nem tudok benne menni,mert hamar elfáradok + nekem sem a stílusom. :)
2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, nem áll jól, alapból nagyon magas vagyok, úgy mozgok benne mint egy esetlen őzgida. Arról nem is beszélve, hogy én nagyon sokat megyek ide-oda és nem épp tipegve, hanem futólépésben, mert folyton sietek.
2012. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!