Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy lány 166 cm. és felvesz egy 14 centis magassarkút?

Figyelt kérdés
Ugye múltkor buliban volt rajtam és majdnem minden sráccal egy magas voltam így magassarkúban.És zavart.:S Van egy haverom 191 centi (srác) és mindig letörpéz.:D Mondjuk a lány ismerőseim is 173 meg mittudom én hány cm-ek és már annyira megszoktam ,hogy ilyen "törpe vagyok" a szemükben.:) De most ,így furcsa volt.:S 180 voltam, megmértek és hát furcsa volt hallani.:S Srácok! Mi a véleményetek erről?:D (kort nemet! ,lányok is nyugodtan írjanak:)
2012. febr. 11. 10:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és zavar ha egy srác velem egymagas (166 volt már rá példa.:D) és 10 centi volt köztünk.:D Nagyon durva volt :D
2012. febr. 11. 10:02
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon gáz,és szerintem ribancos.

Egy 7 cm-es magassarkú bőven elég lenne.

2012. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért ribancos? Egy tök laza magassarkú, nem egy hú de "was ist das?" 7 centis is van vagy egy picivel kissebb fejből nem tudom ,de most buliba miért baj a 14?:) Nem akarok vitatkozni lényeg ,hogy szerinted gáz,ok.
2012. febr. 11. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert közönséges, hidd el. A pasik is azt mondják, hogy ami magasabb, mint 10 centi, az már inkább vicces. És nem egy barátom volt már úgy, hogy tette a szépet a csajnak, aztán mikor ez elment mosdóba vagy valami, ott röhögtünk rajta csoportosan, még ő is. Kényelmetlen, lehetetlen végigtáncolni benne egy estét, szórakozóhelyre veszélyes is. Na mindegy, te döntésed, szerintem is "gáz" ( utálom ezt a szót), de te kérdezted. Szóval ne sértődj meg. :)
2012. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok és egyáltalán nem tartom ribancosnak, ellenkezőleg, szexisnek és nőiesnek. Nagyon szeretem ha egy nőn ilyen cipő van és nem gáz.
2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti: Nem sértődöm meg.:) És köszönöm.:)

Utolsó: Köszönöm.

2012. febr. 11. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is közönséges, már elmondták miért. 10 cm körül bőven elég, nem kell kitörni a lábatokat.
2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. febr. 11. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Felveszem a 178 centimmel, basszus.. (bár az enyém "csak" 12 cm) Jó, nem buliba, az igaz. De te simán felveheted :)
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa, megszoktam ,hogy "kicsi" vagyok és buliban meg tök furcsa volt ,hogy mondom jézusom akkora vagyok mint egy srác.:D
2012. febr. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!