Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ukrajnában (a Beregsurányi...

Ukrajnában (a Beregsurányi határhoz közel) tudnátok ajánlani elegáns ruhaboltot, ami nem drága?

Figyelt kérdés

Esküvőre vagyok hivatalos, és nem szeretnék túl sok pénzt áldozni most egy csini ruhára, így Ukrajnára gondoltam, hogy ott vásárolnám meg..... esetleg, ha már valaki vásárolt ott, megírná, hogy milyen minőségre és árakra kell gondolni?

Jah, és ha tudnátok, akkor írjatok már léci bolt neveket is, vagy irányt, hogy merre keressem az én ruhácskámat. :) Előre is köszike! 23 L


2012. aug. 12. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsobb, mint itthon. Es minden nagyvarosban van plaza. A plazakban meg altalaban van eskuvoi ruhabolt, de Mango vagy Zara biztos van. Menj Beregszaszra. Ott nagyon nagy a plaza.
2012. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, végül itthon kaptam ruhát, egész jó áron. Ukrajnában nem tetszettek annyira.... :S Kevés ott az egyszerű ruha! :)
2012. aug. 21. 19:02
 3/4 anonim válasza:
Kedves első! Ukrajnában, s Beregszászban mindent kapsz, csak Zara cuccokat nem.. Esetleg matricás, vagy rányomtatott Zarát/Nike-t/Adidast. Jó vásárlást.. xD
2013. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és az a 'nagyon-nagy' pláza elég akkorának is, mint kb a NyírPláza.. -.- xD Nagyon tájékozott lehetsz..
2013. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!