Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan "debütáljak"? többilent

Hogyan "debütáljak"? többilent

Figyelt kérdés
Szóval szeptembertől gimibe járok majd és eléggé félek :S :D mit vegyek fel az első napon,mennyire fessem ki magam,milyen hajam legyen?:DDD

2012. aug. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

most voltam 9.-es

én se tudtam de így visszagondolva szerintem a legjobb az lenne ha természetes maradnál smink terén max egy kis spirál szemceruza

legyél mosolygós (rettentő sokat beszélek néha feleslegesen ezt ne tedd) legyél közvetlen barátkozó és semmiképp elutasító mégha lesznek olyanok aki elsőre nem lesznek szimpatikusak

a legjobb tanácsom az hogy ne legyél túl sok maradj inkább még a háttérben de ugyanakkor beszélgess barátkozz később úgy is megismernek te is őket olyankor tudni fogod kivel hogy kell viselkedni

2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos én kicsit idősebb vagyok de emlékszem milyen volt mikor én mentem 9.be. Gondolom te is (és naggyából mindenki) arra törekszik hogy minél jobban beilleszkedjen és minél menőbb legyen. Na én ott rontottam el hogy mikor beléptem a terembe kicsit megijedtem (mert alapból csendes vagyok ha új közegbe kerülök) és leültem egy lány mellé aki még nálam is jobban meg volt szeppenve. Na az a lány most az osztályunkban a tipikus csaj akitől a házit kérjük beszélgetünk vele de senki nem barátkozik vele igazán. Szoval szerintem mikor bemész akkor próbáld meg felmérni hogy kik lehetnek a "menők" és először légy nagydumás de csak kedvesen. Arra nem hiszem hogy majd sokan emlékeznének mit mondasz de jobb így indítani mint úgy ahogy én tettem mert innen nagyon nehéz felevickélni. Szerintem öltözködésben és frizurában próbálj meg szépen kinézni de ne legyen erőltetett és ne öltözz túl. Sminkeléshez én is csak egy kis spirált és szemceruzát ajánlok. Ja és szerintem próbálj meg minél jobban az egyéniségedhez, a stílusodhoz igazodni mert az (szerintem) elég rossz lenne ha máshogy ismernének meg mint amilyen vagy.
2012. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint bármikor máskor, nincs értelme színészkedni meg másnak látszani, azzal csak nevetséges lennél.
2012. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél kedves mindenkivel. Hidd el muszáj nyitottnak lenni, én mikor új suliba kerültem, egy évig nem szóltam senkihez, ezért ők se nagyon erőltették a dolgot. Aztán nyitottabb lettem és azóta ők is megszerettek. Tudom, hogy nehéz egy csomó új ember előtt lazának lenni, de ők is ugyanúgy paráznak. A mai napig emlékszem, kiről mi volt az első benyomásom, mindenkit ellenszenvesenk és bunkónak találtam, csak külső alapján. Vicces most visszagondolni ezekre, így, hogy közben mind a barátaim lettek. Ja, és inkább próbálj vicces és kedves lenni, mint mindjárt az első nap flörtölni mindenkivel. Hosszú távon sookal jobb, ha jófejnek könyvelnek el, mint ribancnak. 16l
2012. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. aug. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!