Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körte alakú lányoknak mi az...

Körte alakú lányoknak mi az előnyös viselet? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Az a szomorú helyzet,hogy sajnos körte alakom van->jó nagy csípővel lettem megáldva,persze a mellem jó kicsi (70/A)

milyen ruhákat hordjak?tudnátok linkelni párat/ha lehet inkább őszi cuccokat/


köszi előre is:)

15L


2012. aug. 15. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
a melled még nőhet nyugi. Semmiképp ne a most divatos csőfarmert hordd, hanem olyat mai térdnél kicsit bővül, vagy elve bővebb szárú. Sajna most nem divat a bő szárú farmer az palástolja a legjobban a széles csípőt. szoknyában pedig az A vonalút keresd.
2012. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én Homokóra vagyok,szintén széles csípővel.


Először is,ne olvasd a neten,hogy mi áll jól neked. Azért,mert én is azt tettem,és még is bementem a boltba olyan ruhát nézni és elég hülyén néztem ki benne.


NADRÁG:

Hát,ha kis lábad van én a cső és répa szárú nadrágot ajánlanám. A combod(alakodhoz híven és tippelésből vastagnak gondolom),sajnos nem vékonyítja,de a lábad hosszítja. Ha hosszú a lábad,akkor jó a kicsit trapézos nadrág is.


FELSŐ:

A lényeg,hogy minél mintásabb legyen. Ha nem vagy duci és túlsúlyos,akkor persze jól áll a feszesebb,sőt.


Szerintem nézegesd Jennifer Lopez ruhatárát!

[link]

2012. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

163cm vagyok és 56 kg testtömeg index szerint átlagos vagyok,de szerintem a hasamnál van egy kicsi felesleg:/

2012. aug. 15. 16:09
 4/7 A kérdező kommentje:

az egyenes szárú farmer lesz a jó választás?

[link] ez már nagyon szűk lesz?

2012. aug. 15. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
ez még jó lehet, de csak ott fogod látni ha felpróbálod, Nekem is van olyan gatya amiről azt hinném ez tuti jó lesz aztán tök gáz és van olyan amiről azt hiszem nem lesz előnyös és mégis...
2012. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!:)

akkor marad a próbálgatás:)

2012. aug. 15. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
ezzel mindenki igy van nem csak a körte alkatú lányok, a jó alakúnak is van ami nem előnyös, csak nekik azért könnyebb találni természetesen.
2012. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!