Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok/gondoltok ha...

Ti mit szóltok/gondoltok ha igy öltözök?

Figyelt kérdés

Bajor vagyok, és pesten élek (még 4 évig a párom miatt mert még annyi idő mire kijárja a gymnasiumot).


És most jön a Wiesn ( lehet Oktoberfest néven ismeritek), és mit szóltok ha néha igy öltözködöm:


[link]



( de ennél azért komolyabb, mert eredeti szarvasbőr: [link] )



Sajnos most a suli miatt nem tudok a Wiesnre menni, de a kultúra az kultúra éa a hagyomány hagyomány, igy felveszem mindenképpen, csak azt kérdezem, hogy hogy reagáltok ha megláttok igy metron vagy az az utcán stb ( nem tudom mennyire ismeritek a bajor kulturát azért kérdezem mert nektek lehet fura lehet ( aki nem volt a Wiesn en ).


15 és fél éves vagyok.


2012. aug. 16. 15:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy valami fellépésről jössz vagy jelmezbálból...
2012. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én egy jót derülnék rajtad
2012. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen 4 évre elkötelezed magad a "párod" miatt?

Egyébként max. megnéznélek az öltözéked miatt, de ennyi.

2012. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

De te nem Münchenbe vagy....

Nyilván ha ott látnám az embereket nem lepődnék meg. Ha pl halottak napján egy csapat gyerek ijesztő jelmezekbe bekopogtatna az egyszeri emberhez, és cukrot kérne nyilván az lenne a reakciója hogy "mi a f*sz?" pedig ez amerikába meg franc tudja még hol bevett szokás, itt viszont nem. Szóval érted a dolgot...

2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
én megfulladnék a röhöggéstől ha vkit így látnék xsd
2012. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"15 évesen 4 évre elkötelezed magad a "párod" miatt? "


genau :) pontosan :)


Végülis igyis úgyis felveszem néha, csak a kiváncsi vagyok hogy reagáltok erre :)


Köszönömszépen az eddigi válaszokat :)


Várok még :)

AZt elfelejtettem irni hogy kort és nemet is kérek :)

Ja, és aki nem pesten él az irja oda, mer ugye egy kisvárosban más..

:)

2012. aug. 16. 17:21
 17/26 anonim válasza:
8%
Hát figyelj ez egy hagyományos öltözék am szerintem kicsit vicces, egy supra skytop egy dc-s/supra-s póló és egy deszka, én így öltözködöm am 12 éves vagyok és fiú
2012. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
és am nem pesten élek
2012. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ilyen csőlátású, mint itt a válaszolók többsége. Szerintem semmi gond nincs ezzel a ruhával.

Akibe szorult némi ész, az hallott már az Oktoberfest-ről, és a bajor viseletről, aki meg tajparaszt, az meg akkor is röhögni fog, ha más van rajtad.

Szerintem ápolni kell a kultúrát, és ha neked tetszik ez a ruha, akkor hordd nyugodtan, szerintem jópofa kis ruha! :))

2012. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én max megnézném és megjegyzeném, de pesti metróba minden megtörtént már, szerintem pesten nem nagy cucc.. meg hát itt se nagyon, azt hinné az ember hogy jelmezbál vagy hasonló, de ez még mindig jobb mint haverom :D bolond ballagásra nőnek öltözött és metróval ment iskolába :D mindenki rajta röhögött

14/F vidéki

2012. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!