Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok/gondoltok ha...

Ti mit szóltok/gondoltok ha igy öltözök?

Figyelt kérdés

Bajor vagyok, és pesten élek (még 4 évig a párom miatt mert még annyi idő mire kijárja a gymnasiumot).


És most jön a Wiesn ( lehet Oktoberfest néven ismeritek), és mit szóltok ha néha igy öltözködöm:


[link]



( de ennél azért komolyabb, mert eredeti szarvasbőr: [link] )



Sajnos most a suli miatt nem tudok a Wiesnre menni, de a kultúra az kultúra éa a hagyomány hagyomány, igy felveszem mindenképpen, csak azt kérdezem, hogy hogy reagáltok ha megláttok igy metron vagy az az utcán stb ( nem tudom mennyire ismeritek a bajor kulturát azért kérdezem mert nektek lehet fura lehet ( aki nem volt a Wiesn en ).


15 és fél éves vagyok.


2012. aug. 16. 15:30
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Pesten szerintem észre se vennék :DDD nálunk (kisváros) körbe lennél röhögve.
2012. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
szerintem sexy
2012. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján nagyon jófej vagy! Amúgy Budapesten élek és biztosan nem röhögnék rajtad, csak megnéznélek alaposan. Mármint ha meg tudom ezt úgy tenni, hogy nem feltűnően bámullak, mert az szerintem bunkóság, akármi is van rajtad.
2012. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönömszépen az eddigi válaszokat!


utolsó-nak: Nyugodtan odajöhetsz, megnézhetsz közelről is, nem harapom le senkinek a fejét :-)

2012. aug. 31. 10:29
 25/26 anonim válasza:
100%

Szerintem a páwákon ( pesti " alfahímek ", alias selyemb*zik :D ) még mindig jobban nevetnek.


Ugyebár a város tele van ilyen utolsó bunkó parasztokkal, tehát biztos, hogy jól megfognak nézni, de figyelj, szard le őket, ne foglalkozz velük! :)

2012. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértem, egy-kétszer semmi gáz nincs ezzel a stílussal. Aki kiröhög, azzal úgysem tudsz semmit csinálni.

F/16

2012. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!