Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az EmO-kat miért nem veszik...

Az EmO-kat miért nem veszik ember számba? Egy EmO lánynak nem lehet pl disco stílusú barátja? Vagymi? 14 EmO girl

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
oké h emo vagy de miért kell így írni: EmO stb...
2009. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

19:15

Ez a kérdés bennem is felmerült.

Továbbá: "puszcsi, láw, ceríí, matska, kötsög, neveknél pl. Lacee, stb.. Nagyon sok emo ír/beszél így.

2009. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez történet:

Folyton anyámat előttem verte meg apám.

A bátyám mikor 7 éves voltam felakart akasztani,de hála túléltem.Itt vagyok.

Menekülni kellett apám elől,mert zaklatott.

Volt olyan hogy nem telt dolgokra,nem volt mit enni képzeld,de túléltem...

Megvertek már az utcán,megrúgdostak,de élek.

Jah,és a tesom folyton vert,foltokban látszott rajtam,de élek.

Az osztálytársak kiközösítettek,és a suliban folyton aláztak,de még nem adtam fel,mert volt bennem büszkeség.

Folyton máig beletaposnak az életembe,lelkembe vadidegen emberek,de nem adom fel! Mert van egy szó:BÜSZKESÉG!!

Lázadtam,voltam emo,de minek akkor sem volt jobb,jól megvertek ezért! megtéptek,pedig semmit nem csináltam.

Szerintem fölösleges lázadni akkor sem jobb,inkább harcolj,és esküdj meg hogy az életben ezután minden jobb lesz,és ha túlélte anyukád akkor még inkább legyél erős!

Mert én az vagyok,tanulok ezerrel és megesküdtem,mikor nekem lesznek gyerekeim én mindent megadok nekik hogy ne keljen szenvedniük!

16/L

2009. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Az anyukám él és hát meg van nem rég esett át második műtétén !! kösözönöm a megértéseket csak kiborultam !! engem is kiközösíttettek fojton !! minden honnan aligvolt barátom ! apum minket lese szar!4 haza jön eszik alszik gépezik dolgozik .. fizuból anyám semmit sem lát bedig 200.000 keres! ( anyum rokkant nyugsíjas!) nővéremnek autóbalesete volt elsős korában túleélte!!Sújos agykárosodást szenvedett mittoim én milyen bajai voltak anyumnak azt monták nem foglábra álni se beszél ni se semmi !! de lábra álította anyukám tesóm 7 hónapig kómában volt a baleset után ! anyum lábra állította fogalmam sincs hogyan hisz az orvosok azt monták nem menthető. most 26 éves él és virul bár néha kicsit "zizi" de meg vagyunk voltmár sok komolyabb barátja.. Csak ő nagyon ide gesíti anyumat és minden felelőség rámhárul ha nővérem elront vmit én vagyok a hibás ha hugom elront vmit én vagyok hibás :S

16L nem küldenéd el az msn cimeD? persze csak ha van!!

2009. júl. 23. 22:22
 25/44 A kérdező kommentje:
EmO k hangulat emberek jah és azér írom így mer így vankedvem ^^ az ér írjuk így a szövegecskénket hogy lásátok milyen heppyk vunk és ez non aranyos és nekünk bejönn nah csókszy
2009. júl. 23. 22:25
 26/44 anonim ***** válasza:
90%

Figyu egy kérdés: Miért tárgyalod úgy az emokat, mintha mind egyforma lenne? Mindig azt a szöveget hallom, h ti vagytok a "különlegesek".De hogy lennétek különlegeset, ha az összeset szinte egy emberként tárgyalod?:D

Jahj de szánalmas. -.-

2009. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az emok lehetnek hangulatemberek.Én is hangulatember vagyok,általában az élet jó oldalát nézem,és próbálok pozitívan gondolkodni.Sokkal jobb,minthogy sajnáljam magam,attól nem változik semmi.

Egy történet:

Mikor megszülettem anyai nagynamám már nem élt,mert egy autóbalesetben meghalt.A férje belebetegedett,nem bírta feldolgozni nagymamám halálát.6évvel később utána ment.Nagypapámat sem ismertem,hisz' 1éves voltam mikor meghalt.Elég nehéz volt nekem,hogy nem ismerhettem őket,és a mai napog van,hogy ez miatt sírok,nagyon szeretem őket,pedig nem is ismertem őket.Annyit tudok róluk amiket a szüleim meséltek.Anyai nagymamám beteg lett,kórházba került,több mint 200km-rel távolabb volt tőlünk.Anyukámék rendszeresen látogatták hétvégén,összefogtak a nővérével és papámmal és elmentek.Testvéremmel(18/L) sose mehettünk el meglátogatni,azt mondták nem nekünk való,mert nagyon sok olyan beteg van,akit nem kell látnunk.Fél évet volt kórházban,ezalatt 2x hazaengedték,akkor találkoztam vele,karácsonyra hazaengedték másodszorra,de nem tudta itthon tölteni a családdal a karácsonyt,mert rosszul lett és vissza kellett vinni.Az orvos azért engedte ki karácsonyra,mert tudta,hogy ez az utolsó karácsonya.De nem tölthettük eggyütt.Aztán egyre rosszabb lett az állapota,és meghalt.2,5éve halt meg,de a mai napig sírok,ha rá gondolok.Nagyon sokat köszönhetek neki,mert sokszor ők vigyáztak ránk,mert a szüleink dolgoztak,sok mindent tanultam tőle,és ezért hálás vagyok.Nagyon szerettem,és különlegesen kötődtem hozzá,hiszen a másik mamámat nem ismertem.Halála után egyre rosszabbul voltam,azt hittem nem élem túl,sokszor jártam sötét ruhába,mindig szomorú voltam.Így telt el kb. 2hónap,de rájöttem,hogy azzal,hogy magama fordultam nem lesz jobb és nem lehet visszahozni mamámat.Ez egy olyan fordulópont volt az életemben amikor megértettem,hogy miért jó ha pozítívan állunk a dolgokhoz,és nem azt nézzük,hogy mi a rossz az életben.


Attól függetlenül,hogy most már megváltoztam,pozítív vagyok,attól engem is könnyen meg lehet bántani,könnyen elsírom magam.De ez normális,hiszen ember vagyok,és érző szívvel rendelkezek.Szóval nem kell emonak lenned azért mert hangulatember vagy!

14/L(előbb márt írtam valamikor ide)

2009. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Na az előbb még depressziós voltál a családod miatt, meg írtad,hogy az emók lelkisek és hamarabb megbántódnak és lázadnak és szomorúak, sokszor sírnak. Most meg,hogy "happyk" vagytok? Kezd sok lenni ez.
2009. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

19:18

szerintem inkább akik így beszélnek a pózerek. és miattuk nem veszik emberszámba az "EmO"kat -.-"

2009. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Nem vok pózer mindneki máskép fejezi ki az EmO-t és valaki így irja xxxemoxxx vki így xXxEmOxXx vki így EMO vki eMo Nem vok pózer és szerizek emonak lenni hisz az a pasimmal és az emo és nem emo baráttaimmal jól érzem magam ezért írtam hogy happy mert nem mindig sírok . Csak ha megbántanak . jah és tuskózás ez nem csúnya szó szal nem tom min kapid fel a vizet és a pózerek szidják mások anyát meg ilyenek
2009. júl. 27. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!