Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az EmO-kat miért nem veszik...

Az EmO-kat miért nem veszik ember számba? Egy EmO lánynak nem lehet pl disco stílusú barátja? Vagymi? 14 EmO girl

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:26
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy miaz az emo, a 21.század legnagyobb talánya

Attol hogy az vagy nem leszel fasz, csak max butaság

De ha télleg komolyan akarod venni, viseld el hogy lesznek akik nemvesznek emberszámba, de ehhez mégcsak emo-nak sem kell lenni

Szntem örülj neki hogy csak az barátkozik Veled aki háttérbe tudja szoritani azt hogy emo vagy

Ha érdekel a véleményem szerintem ne emo legyél hanem legyél önmagad, hallgasd azt a zenét, öltözködj ugy ha teccik, de maradj meg magadnak

2009. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:

Olvasom itt a sok hozzászólást és nem értelek titeket esküszöm:(

miért jó az az emos és rocker lányoknak ha gusztustalan feketére festik magukat dugig testékszerrel és acélbetétessel?

annyira elcsúfítja a fiatal lányokat hogy rossz nézni:(

lehet valaki valamilyen stílus képviselője ez nélkül is:(

Kérlek térjetek már "észhez"

ja és azzal meg mit foglalkozol hogy ki mit szól a párkapcsolatodhoz????????

vagy ti csak divatból vagytok együtt?

Az élet más és erre majd lassan ti is rájöttök:(

Hozzátenném hogy nem megbántani akartalak!!!!!

27/F

2009. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
ja és egyszer úgy is muszáj lesz felnőnöd és hidd el jobb ha most térsz észhez:)
2009. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
52%

Ha olyan EMO vagy aki vágja az ereit stb...akk nem csodálom...


Én nem szeretem magát a stílust se,bár mindenki úgy öltözködik,ahogy a kedve tartja,ne foglalkozz másokkal.


14/L

2009. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
51%
Nem értem, kinek mi baja az emo-sokkal. Nekem bejönnek:) Én inkább egyéninek nevezném őket. Vagy talán épp ez szúrja sokak szemét? Hogy mai, megszürkült világunkba visznek egy kis színt a megjelenésükkel? Nem vagyok emo, és nem is leszek. 31/F vagyok, feleséggel, gyerekkel, szóval nem valami emo-imádó taknyos. Szóval szoktam látni emo-s fiatalokat, de nekem még senki sem szólt be, igaz 120 kg-os vagyok, és nem csak zsíros, lévén fémiparban dolgozok... Én nem vettem észre semmi olyant, ami az erkölcsi morálom biztosítékát kicsapta volna. Lehet, hogy én mindig csak "jó" emo-sokkal futok össze? Ugyan már... Olvastam, valaki a közösségi oldalakra hivatkozott, hogy ott írják, hogy "húzz el kötsög, ha nem vagy emo" stb. Nos, emo-st közösségi oldalon még nem néztem, de a reakció tiszta sor (nem csak emo-sokkal fordul elő, másokkal is, akiket a társadalom, mondjuk úgy nem tart teljesen természetesnek): ezeket a megjegyzéseket azért teszik, mert már a tökük tele van azzal a sok paraszttal, aki, ha meglátja, hogy ott a közösségi oldalon egy emo, akkor azonnal b*sztatni, szívatni stb. kezdi! Hát ezért lehet ilyent olvasni, mert bunkókra nem kíváncsi a szerencsétlen, jut neki abból a mindennapokban elég. Én semmi kivetnivalót nem találok ebben. Ja, és ha normális vagy, akkor "a húzz elkötsögös" emo-s is egész biztos szóba áll veled. Persze, ha csak legkisebb jelét is veszi annak, hogy te ott firtatod az ő emo-s mivoltát, akkor természetesen kiakad, és akkor még neked áll feljebb... Már elnézést, de az itteni hozzászólások között is találtam olyant, amiért én már tutira leakasztottam volna pár sallert a szerzőnek. Tartsuk tiszteletben a másikat! Csodálom a kérdező türelmét, rendkívül edzett a pszichéje. Minden elismerésem! Ja, és végül: mindenki azzal jár(jon), akivel megtalálja a közös hangot, akivel "egy húron pendül". Más kitétel nem lehetséges, és nonszensz. Ennyi. Üdv. (31/F)
2009. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
Még valami: visszaolvastam a hozzászólásom, és egy mondatrészt helyesbítenem kell. Azt írtam ugyanis, hogy "nem vagyok emo imádó taknyos". Ezt néhányan -rossz akaratú emberek elsősorban- kiforgathatják oly módon, hogy én általánosítva minden emo-st taknyosnak tartok. Ez természetesen nem igaz, fenti állítás CSAK ÉS KIZÁRÓLAG RÁM VONATKOZIK, részletesebben szólva arra, hogy nem vagyok emo-s, és 31 életévvel (és családdal) a hátam mögött nem tartom magam taknyosnak, ezzel a kifejezéssel csak nyomatékot kívántam adni a hozzászólásomnak. Utólag is elnézést ezért a félreértelmezhető kijelentésért.
2009. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Hülye stílus, amit hülye kis gyerekek követnek.

Majd kinövik... öhm... legalábbis aki agyilag képes erre :)

2009. aug. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Fingkirály ***** válasza:
57%

Alapvetően azért nem "veszik emberszámba", mert az egész "stílus" egy vicc.


Először is nem a külsőségektől, a képedbe vasalt hajadtól, meg a goth-lopadék sminkedtől és a folyamatos nihilizmustól leszel érzékeny (alias "emocionális", innen a stílus neve).


Másrészt soha még egy ilyen divatirányzat nem látott világot, ahol - hiába kapálóznak a követői ez ellen, meg hogy ők "egyéniségek" - ennyire egymás klónjai lennének a stílus követői (sokszor még a mindenféle közösségiportálos oldalak is majdnemhogy szóról-szóra megegyeznek úgy, hogy a tulajaik soha a büdös életben nem tudtak egymásról, de _így kell kinéznie az oldalnak_.


Harmadrészt, aki csakugyan szomorú, és baja van magával, vagy a világgal, akkor a) ha erős, megpróbálja megoldani, b) nem mondja el senkinek, és magában tartja. A fene nagy önsajnáltatós nihilizmus egész egyszerűen röhejes. Főleg, hogy a legtöbb emmos igen jólszituált felső/középosztálybeli tizenéves, és a világon semmi oka nihilistát játszani (persze tisztelet a kivételnek, de azok legnagyobbrészt NEM emosok...)


Negyedrészt, az egész külsőségei az emóizmusnak csak egy jól eltalált marketingfogás, amit az általatok dekadensnek, csúnyának és öregnek tartott negyvenes-ötvenes zs*dó marketingszakemberek találtak ki nektek, hogy minél több hajlakkra és halálfejes kiegészítőre való lóvéval húzzátok le a szüleiteket. Ugyanis nektek kell egy követni való és vagány példa, nekik meg kell a szüleitek pénze, lehetőleg minél nagyobb mennyiségben.


Szerintem anyukád is jobban örülne, ha úgy néznél ki inkább, mint amilyen lennél igazából, és nem úgy, mint egy - elnézést a kifejezésért - idióta klónbaba a bravóból...

2009. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Bocs h eddig nem írtam na szóval nekem nincs , piercing-em, ninsc rakat smink rajtam csak kevés, nom wok pózer, ez emo-k nem gyerekesek, csak egyéni ségek én ömmagam vok nem 1 az 1000-ből . szal felehet fogni mined emo utálónak h ez stílus és nem vicc. az emo-k összetartanak. együtt vanak jóban rosszban. utólsó az emo emotion szóból ered . jelentése érzékeny. :D az emo-k áltban. hangulat embörkék ^^ mindenki más nem találsz két ugyan olyan emo-t az útszán :D. az egyediségöt leszün kküllönleges és ha valaki külnleges az egy csoda szóval az emo egy csodálatos dolog , érzés és aki nem az az sosefogják megérteni
2009. aug. 2. 14:55
 40/44 anonim válasza:
minden ember egy egyéniség,ti sem vagytok jobbak vagy különlegesebbek senkitől!!!!
2009. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!