Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Szeretnék egy...

Mit tegyek? Szeretnék egy kicsit nőiesebb vagy lazább lennii. Vagy akár stílust váltani. általában ugy szoktam oltozkodni h felveszek egy csogatyat meg hozza egy polot es altalaba convers cipo van rajtamEs nem mindig neha ki szoktam vasalni a hajam

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

általában minden második lány így öltözködik :D


de most akkor nőiesebb akarsz lenni, vagy lazább? a kettő nem ugyanaz.


de szerintem először is vegyél pár új cuccot talán más stílusút amit eddig szoktál, de ami tetszik, meg ami nőies. meg hozzádobhatsz pár kiegészítőt, karkötő, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló esetleg..

2012. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JCheezas válasza:
58%
Szerintem ez a legjobb öltözködést fiúnak és lánynak is:)
2012. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat
2012. aug. 23. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem válaszd a nőiesebbet. Én ugyanúgy voltam mint te így öltözködtem. Aztán elegem lett abból h csomó mindenki ilyen. Elkezdtem nőiesebb ruhákat venni/hordani. Pl.: így nyáron: szoknyákat amik a derekamig érnek, fodros, passzos felsőket és hozzá kiegészítőket: hosszabb nyaklánc,gyűrű, fülbevalp. Persze most az öltözködésemet nehét így leírni..de nagyon szerete' a derékig érő nadrágokat, szoknyákat!:D és ez másoknak is fel fog tűnni hogy milyen csinosan öltözködsz:) remélem segítettem:D 14.L
2012. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is igy vagyok h inkabb noiesebbet valasztom csak en nem nagyon vagyok odaig a szoknyakert.!

de amugy segitettel!:D

most. Kitalaltam valamit!

koszonom:)


14/L

2012. aug. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!