Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy huszonéves férfi, milyen...

Egy huszonéves férfi, milyen divatmárkák közül tud válogatni, amelyek elérhető áron, jó minőséget kínálnak? Illetve mit gondoltok az alábbi márkákról?

Figyelt kérdés
Pull & Bear, ZARA. Egyszer voltam még csak az üzleteikben. Voltak szép ruhák, amik tetszettek, de megfigyeltem, hogy a varrás gyakran elég csúnya, illetve a ruhák anyaga is vékony.

2012. aug. 25. 19:46
 1/5 anonim válasza:
Ajánlom Neked a Trendhouse-t! :) Nyugodtan keress rá, ez egy marha jó dolod. :)itt Elérhető áron vannak márkás cuccok.
2012. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Zarát, és a H&M-et ajánlanám. Nagyon jók a cuccaik, és a minőség szerintem elviselhető. Ha nagyon jó minőségű ruhákat szeretnél elfogadható áron, akkor nézz be egy Tommy Hilfiger, vagy Ralph Lauren outletbe. Ezek ugyan drágábbak, de divatosak, és nagyon szép darabjaik vannak.
2012. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a zarát azért nem ajánlom mert nagyon rosszak az anyagok , vettem egy farmert és egy hónap alatt kikopott a comb belső része , pedig nem hordtam sokat. a pull&bear nem tudom milyen ,de osztálytársaim imádják. new yorker is jó, h&m , c&a ,de bemész egy háda turkálóba ott is találsz jó pasi cuccokat amik márkásak és max 1700 ft:)
2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Levis, Wrangler, Gas, és a Reservedben szoktam vásárolni. A Tommy Hilfiger is nagyon jó, csak elég drága.
2012. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laci911 ***** válasza:
Ha divatosat akarsz akkor pbr ha komolyat akkor zara ha extremet akkor cagetore kb ezek megfizethetőek mondjuk mind anyagra szar de divatosak ha komoly markakat szeretnçl akkor mennyçl outletbe ahol nem csak tucat bershka van Vagy ajalom a Blendet az szerintem nagyon ott van.
2012. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!