Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen lehet kontaklencsém,...

12 évesen lehet kontaklencsém, vagy ilyen korban még nem lehet?

Figyelt kérdés
lány vagyok ,és nagyon idegesítt már a szemüvegem 4 éve kaptam :( , elég csunya vagyok benne de nem csak ezért ,mert sportolok is futok focizok és nagyon idegesítő ,egyszer eltaláltak labdával és lerepült a szemcsim , azota inkább leveszem focizáskor de akkor meg nem látom az arcokat és azt se látom ki az ellenségem ki van velem (tornán mindenkinek egyforma ruhálya van )szoval nagyon fontos volna :( -2,00 minda 2 szemem ,elore is koszonom a válaszokat :)
2012. aug. 27. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sajnállak..nkem is pont ez van ..énis 12vagyok ..
2012. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy csak 14 éves kortól lehet, de ezek szerint orvosonként változó. Én ahogy betöltöttem a 14-et, rohantam kivizsgáltatni a szemem, hogy lencsét csináltassak. :D Amúgy sokkal kényelmesebb, mint a szemüveg, én ajánlom.
2012. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat :) , hát romlik a szemem tevaly csak 1,75 -os volt
2012. aug. 31. 20:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves korom óta van, de engedély kellett hozzá a szemésztől.:]
2012. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!