Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A Karácsony estét otthon...

A Karácsony estét otthon töltitek kettesben a párotokkal, vagy mentek a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első Karácsonyunk, úgy, hogy eygütt lakunk és nem tudom, hogy legyen. Anyuék persze szeretnénk ha átmennénk Szenteste, anyós szerint az estét kettesben kéne töltsük otthon és csak másnap menni a családhoz. Nálatok hogy van, hogy lesz?
2011. nov. 27. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste otthon, 25-26 szülőknél felváltva.
2011. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel én szüleim 50 km-re, párom szülei 270-re laknak, így a szenteste csak a miénk :)
2011. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kapcsolat, küszöbön áll a lánykérés, vagy már meg is történt, akkor töltsétek együtt.

Ha még nem, akkor inkább külön ki-ki a saját szüleivel, esetleg mindketten valamelyikőtök szüleinél. Aztán majd jövőre ráér együtt karácsonyozni, ha még akkor is együtt lesztek.

2011. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a szenteste a család ünnepe,úgyhogy ha nektek is lesz saját család -úgy értem gyerek akkor már lehettek egyedül, most még nem lenne uncsi? ha nem akkor legyetek ketten. Ti tudjátok
2011. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat, már féléve jegyesek, nyáron lesz az esküvőnk. Arról szó se lehet, hogy külön töltsük, egy percet se akarunk külön lenni. Az ő anyukája amúgyis dolgozik, szóval vagy megyünk a szüleimhez( nagyon jó a kapcsolatuk a párommal), vagy ülünk itthon kettesben. Nem tudom eldönteni, hogy lenne jobb.
2011. nov. 27. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem is kérdés, hogy kettesben!

De ha neked nagyon hiányoznak a szüleid, és a párodnak nincs kifogása, akkor akár át is mehettek hozzájuk.

2011. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet átmegyünk úgy 6 körül hozzájuk, megvacsizunk együtt, ülünk vagy 2 órát, aztán jövünk haza és az este további részét kettesben töltjük. Talán úgy lenne a legjobb.
2011. nov. 27. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a karácsony a szeretetről és a családról szól, menjetek át egy kicsit a szüleidhez nyugodtan, mondjuk ebédre vagy egy korai vacsira, ők is örülni fognak nektek és nagyon jó lesz a családdal tölteni a karácsonyt.
2011. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Antimod ***** válasza:
Ebből majdnem nagy vita lett két éve, a megoldás végül az volt, hogy az egyik szülőnél "előrehoztuk" a Szentestét, és 23-án mentünk. Nagyon hurcás egymás után két helyre menni, semmi meghittség nincs benne. Így azóta otthon maradunk, és a 25-26-a a családi programoké.
2011. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most ezt a kérdést miért kellett átteni? Más karácsonyos kérdés bezzeg maradhat ott, aminek nincs is köze a családhoz!! Váááááááá
2011. nov. 28. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!