Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen trendi ruhákat hordhat...

Milyen trendi ruhákat hordhat egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Adnátok néhány tippet,hogy ebben a korban mit illő és mit nem viselni?

Frizurában mit lehet megengedni egy 11 évesnek?


2012. aug. 28. 21:46
1 2
 1/13 aspikami ***** válasza:
79%
Ne azzal foglalkozz h "trendi" legyél hanem , hogy tanuljál!
2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

frizurában 2 dolog nem megengedett szerintem: felborotváltatni, és befesteni


nem tudom milyen hajad van, ha hosszú akkor szerintem ehez hasonlóan oldalra tűzhetnéd: [link]

(Lauren Conradéra gondoltam)


de hajban hétköznapokra szerintem az a mottó hogy egyszerű, és nagyszerű.. főleg a te korodban.:)

de kipróbálhatnád a frufrut is esetleg, vagy megtépetheted és ilyenek:)


A ruháról: szerintem a te korodban egy egyszerű farmer egy pólóval jól mutat. de ha nagyon öltözködős vagy, valami ilyesmit is kipróbálhatsz: [link]


:)))

2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most megyek 5. osztályba és már tavaly az osztálytársnőim lakkozták a körmüket stb...én nem.

Tesin és környezeten kívül mindenből 5-ös voltam eddig!!!

De nem ezekkel a dolgokkal kapcsolatban kérdeztem!

2012. aug. 28. 21:58
 4/13 theevilpinkydevil válasza:
Ha lehet, akkor járj pucéron és legyen 200 méter hosszú hajad, vazze... Azt viseld, ami tetszik, frizurád is olyan legyen, amilyen neked tetszik, ne a trendiségre menj, hanem a saját magadnak tetszésre.
2012. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2. válaszoló!

Sokat segített !

A hajam Victoria Beckhames,de elől már jó hosszú.

Anyukám frufrut javasolt és sima kleo hajat,de kíváncsi voltam mások tippjeire is.

2012. aug. 28. 22:02
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi azzal a baj,ha érdekel a divat és kíváncsi vagyok,hogy a korombeli lányoknak mi a jó és trendi?!

Nem kötelező válaszolni...

2012. aug. 28. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, a 2. válaszoló vagyok megint! :)

Ugyan nekem anyukám nem engedte meg hogy lakkozzam a körmöm 5.ben, de ha te szeretnéd; és meg is engedi anyud, akkor mindenképpen valami szép finom és halvány lakkot válassz! Valami ilyesmit: [link]

2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem én lakkozom,az osztálytársnőim,de köszönöm :)

Rendes vagy! :)

2012. aug. 28. 22:21
 9/13 anonim válasza:

Szerintem nem szükséges, hogy divatosan öltözködj, inkább találd meg az egyéniséged, válassz kényelmes ruhát amiben jól érzed magad. Szerintem 5. osztályban elég egy farmernadrág meg egy valami mintás póló ami illik hozzád, felvehetsz karkötőket (ajánlom a fonottakat, amiket te is eltudsz készíteni fonálból, keress rá a neten nem olyan nehezek) meg ha akarsz nyakláncot valamilyen szép medállal.

A körömlakkot illetően szerintem nyugodtan fesd, de ne ilyen neon színűre szerintem (de ha neked az tetszik akkor nyugodtan), inkább válassz valami szépet, de ne akarj olyan lenni mint a többi lány.

A frizurában tudok ajánlani valamit: http://www.youtube.com/user/CuteGirlsHairstyles?feature=g-u-u

Ezen a YouTube csatornán egy anyuka mutatja be, hogy ő milyen frizurákat csinál a gyerekeinek. Kérd meg anyukád vagy apukád, vagy akár ha van testvéred akkor őt is lehet, hogy reggel szánjon rád egy kis időt és csinálja meg a hajad, de a videók között van olyan amit te is eltudsz készíteni magadnak.

És ne feledd, ne legyél olyan, mint mások, hanem legyél egyedi. Remélem tudtam valamit segíteni :)

2012. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Omg nekem már az oviban is engedték és kivolt festve a körmömO.O
2012. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!