Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki rendes ruhaboltokban...

Aki rendes ruhaboltokban vásárol (H&M, Zara, Bershka stb. ) miért érzi magát nagyobbnak nálam, mert én csak turkálókba járok?

Figyelt kérdés
Attól, hogy többet költ rá, mindazonáltal a turik minősége ezerszer jobb, még is töredéke a bolti áraknak, miért van az ilyen tizenévesek így elszállva?
2012. aug. 29. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szeretek turiba járni, lassan a normális boltokba be se teszem a lábam :) Sajnos olyan világot élünk, ahol nem mindenki teheti meg hogy 6000-ért vásárol magának egy felsőt. A turiban azért minimum 3 ruhadarabot kapok. Ha meg kilósba megyek, akkor meg egy egész ruhatárat vehetek annyiért.


Kedves kérdező, nyugodtan menőzz, mert a turiba is találhatsz magadnak H&M-es ruhát, nekem egy csomó onnét van.

2012. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én is imádom a turikat azok a gyerekruhák még nem jötek szembe velem ,de van hogy egy igazi jó leárazáskor veszek rendes ruhaboltban is gyerekruhákat.ez a lenézés inkább jol keresö szülök gyerekeire jelemzö .és ne foglalkoz velük ,nem éri meg .
2012. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
azért, mert az emberek szeretik magukat gazdagnak tettetni. sajnos ilyen a mai világ. tudom! mindig is mai világ volt :D
2012. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
ha hiszed ha nem en neha mar ravagyok kattanva h menjek turizni,engem feldob ha talalok valami joo rucit amit raadasul nem latok mason.nincs semmi ciki azon ha turiba jarsz,aki lenezi az buta es biztos milliomos.HAJRAA TURI!!!
2012. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
49%
(-mert én kiadok érte 3-15 ezer forintot, nehogy már az a turis csaj nagyképűsködjön a 100FT-os cuccaival. :'DD) tudod én is régen turiba jártam de mára lecseréltem a turis cuccaimat eléggé nehéz árban lévő öltönyökre amiket nem anyuci meg apuci vett meg úgy hogy ne nézz le másokat mert turiba járnak nem a ruha teszi az embert hanem a személyisége.
2012. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én soha nem néztem le senkit amiatt hogy milyen ruhákba jár és ezután se fogok pedig ha akarnám megtehetném hogy egy felpöffeszkedett b*zi legyek.
2012. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is turikban vásárolok, mert egyrészt a H&M-et meg az ilyen boltokat nagyon drágának találok, ugyanis a saját tapasztalataim szerint sokkal jobb minőségűek a turi-rucik, egyedibbek. Én utálom máson látni ugyanazt a ruhát, ami rajtam is van.
2015. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!