Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki rendes ruhaboltokban...

Aki rendes ruhaboltokban vásárol (H&M, Zara, Bershka stb. ) miért érzi magát nagyobbnak nálam, mert én csak turkálókba járok?

Figyelt kérdés
Attól, hogy többet költ rá, mindazonáltal a turik minősége ezerszer jobb, még is töredéke a bolti áraknak, miért van az ilyen tizenévesek így elszállva?
2012. aug. 29. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert azt hiszik azok menő boltok, és ott vásárolnak a menő emberek. Épp csak nem veszik észre hogy a minőség épp olyan mintha kínaiban vásárolnának, és tele van ócska tömegcuccokkal, ami még drága is.
2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 vagyok és mindkettő helyről vásárolok. Turiban nehezebb ruhákra találni, de ott is lehet, még a plázákban , te választasz méretet. Amúgy a mi sulinkban is vannak ilyen beképzelt emberek, akik elvannak szállva a New Yorkeres szar cuccaikkal.. Miközben minden 2. emberen ugyanaz a póló van (mint most pl az az amerikai mintás top)

Azt tudom tanácsolni, hogy ne mondd el, hogy turkálós a ruhád, a végén még ők fognak irigykedni, hogy egyedibb vagy náluk. mert azt is gondolhatják, hogy nem ilyen "tömeg" helyeken vásárolod.

2012. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen olyan vagyok, hogy csak az említett három üzletben, illetve a PULL&BEAR-ben vásárolok. Máshol - pl. kínaiban - egyáltalán nem tudnék.

Csak hát nekem elég drágák is ezek az üzletek, ezért sokszor elhatároztam, hogy betérek egy-egy turkálóba, mert nagyon sok embertől hallottam (és láttam is rajtuk), hogy tényleg milyen jó cuccok vannak jó áron. De akárhányszor mentem, én csak szarabbnál szarabb ruhákat láttam.:/

Szóval én nem lenézem azokat, akik turkálóba járnak, hanem inkább majdhogynem irigylem őket, hogy így ki tudják fogni a jó cuccokat. :D

17/f

2012. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Nekem a cuccaim a Zaraból, NewYorkerből, Stradivariusból származnak, és azért érzem magam ""nagyobb""nak, mert

-én csak ott találok magamnak ruhákat, ill. kiegészítőket. Kínaisat meg turisat fel nem vennék.

-mert én kiadok érte 3-15 ezer forintot, nehogy már az a turis csaj nagyképűsködjön a 100FT-os cuccaival. :'DD

2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen emberek felszínes r*bancok/f*szfejek, bocsi, szebb kifejezést nem találtam. Ne érdekeljen a véleményük, az én ruhatáram fele/háromnegyede is kb. turiból való és mindegyik minőségi. Van Salamander cipőm is, ami alapból 20ezernél kezdődik, az enyém 500ft volt. Ha nekik jól esik szórni a pénzt (ahelyett, hogy mondjuk valami normális dologra költenék), hadd csinálják. Te meg legyél büszke, hogy sokkal kevesebb pénzből is, sokkalta egyedibben és csinosabban tudsz öltözködni! :)
2012. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
97%

érdekesek ezek a kommentek,mint például ez:"-mert én kiadok érte 3-15 ezer forintot(...) "

Hohó.Kezdjük ott,hogy 13 évesen nem TE adsz ki érte pénzt,hanem a szüleid, ami azért nem egészen ugyan az,mint amit te leírtál.

Gondolom,jönni fog egy jellegzetes komment,hogy én ennyi,meg annyi éves vagyok,de nyilván tudja mindenki,hogy mi a helyzet.

Egyébként nekem vannak turkálós,illetve Zara,Bershka,PB ruháim is(de nem egy 40kilós páWa vagyok(stílusosan,W-vel!!)).A new yorkerrel az a bajom,hogy mikor van ott egy jó cucc, akkor az egész városnak olyan van.Nekem ez nem tetszik,inkább elmegyek a turkálóba:)Nem szeretem az olyan embereket,akik el vannak szállva maguktól, különösen azokat nem,akik az apuci által vásárolt ruháikban flegmáznak. Remélem,hogy azért senkit nem bántottam meg:)

2012. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
akkor elég nagy parasztok én ezeken a helyeken vásárlok de én pl. odavagyok az osztájtársam turkált cuccaiért ugyh ez csak a sznobizmusuk miatt van
2012. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szBianka ***** válasza:
62%
a márkás cuccok nagy részébe is az van írva hogy MADE IN CHINA!!!!!!
2012. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is vásárolok a H&M-ben, New Yorkerben, Tally Weijl-ban, de néha betérek egy turiba, mert akadnak jó cuccok ott is. Viszont én többnyire csak nagyméretű cuccokat találok, amik nem jók rám. Viszont most vettem 300 forintért egy rohadt jó szoknyát, ami a New Yorkerben (mellesleg ez a kedvenc üzletem) kb. 10x ennyibe kerül.
2012. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 laci911 ***** válasza:
100%
Szerintem a turival az a gáz ,hogy oda inkább az ilyen megunt cucokat talalod meg az xl es cucokat....farmerba nehéz olyat talanom ami slimes fazon és nem hibás vagy agyon mosot...pl nálunk van egy olyan hely ami olyan tágas teli van válaszékkal de a legkisseb farmer 32 es méret volt nekem 30 as kell szóval nagyon nehéz a dolgom....poloba meg s es j? szabottat nehéz talani ...de a turi is már annyi fel van kapva ....nagyon sokan vásárolnak ott és az ilyen next meg George markâk már szinte szembe jönnek ....minden 10edik emberen látok egy ilyet...10 év és azt mondom ,hogy az emberek már a turkaloba fognak majd menni...és a plazak éhen halnak vagy nagyon vissza fognak esni .
2012. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!