Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen cipőkrő...

Mit gondoltok az ilyen cipőkről? Divatos? Kiknek ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az éktalpú cipőkre gondolok, ilyet szeretnék venni most. Stílust váltok, szeretnék nőiesen, csinosan öltözködni. Eddig többnyire sportcipőt vagy balerinacipőt hordtam, de az új stílusomhoz ezek nem annyira passzolnak. Viszont a magassarkú cipőket nem annyira szeretem, mert megfájdul benne a lábam. Viszont ezek a cipők nekem nagyon tetszenek, ilyesmit szeretnék majd venni:

[link]

[link]


17/L



2012. aug. 30. 10:38
1 2
 1/13 piicur válasza:
100%

Szerintem a barna jobban illik egy 17éves lányhoz!!!

nyugodtan hordjad!! ;)

2012. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a telitalp, de ha neked igen, akkor szerintem simán vedd meg, mert egy 17 éveshez illik:)

De szerintem is a barna a szebb!

2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A barna szebb, de nekem nem tetszik egyik se igazán :)

Valami ilyesmi jobb lenne szerintem: [link] :)

2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a barna jobban illik egy 17 évesnek, fiatalosabb
2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A barna nekem is jobban tetszik, csak félek, hogy kitágul és ki fogok belőle lépni. A fekete legalább tartja a lábamat. Egyébként nem pont ezt a kettőt néztem ki, csak fazonra, hogy valami ilyesmit szeretnék. De nem is a deichmannba fogok venni, mert nálunk nincs ilyen bolt.

Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 30. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
én nem szeretem a telitalpú cipőket sztem elég ocsmány:/
2012. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

én 15 vagyok de én is hordok magassarkút

szerintem ez a két cipő nem illik egy 17 éves lányhoz (talán az első)

az ilyenek nem tetszenek: [link]


és mivel itt a hideg idő szerintem ezek szép nőies télire valók:

[link]

[link]


ja lé mégvalami: ha nőiesen akarsz öltözködni elkerülhetetlen a nem telitalpú cipők hordása

próbálj fel olyanokat amiknek nincs túl nagy sarka

2012. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

anyunak ugyanolyan cipője van mint a 2. és egész jól néz ki!

az első szerintem nem valami szép

2012. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
le lehet pontozni, de a 2. túl... öreges. Nem akarok senkit megbántani, szíve joga mindenkinek hogy mit vesz. De öreges, ilyet csak a 35 fölöttiek hordanak...:) Nem fog kitágulni ha jót veszel :)
2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem csizmát keresek, az van bőven. Bokacsizma, hosszú szárú csizma, magassarkú csizma, lapos talpú csizma, mindenféle. Inkább átmeneti időre kellene valami csinos cipő, hogy ne mindig sportcipőt hordjak.


Egyébként van magassarkú cipőm, szoktam is hordani néha, de a mindennapokban nem fogok olyanba járni. Egyrészt nekem sem túl kényelmes, másrészt nagyon nem egészséges. Persze szép, csinos, nőies meg minden, de nekem az egészségem fontosabb, mint a divat. Van ismerősöm, aki éveken át nagyon sokszor hordott magassarkút és a gerince eldeformálódott, orvosi kezelésekre jár és soha többet nem vehet fel magassarkút, alkalmakra is csak max. 3 cm körülit. És még csak harmincegynehány éves. Hát én nem szeretném így végezni, szóval keresek köztes megoldást. Olyat, ami szép, csinos, nőies, de az egészségemnek nem árt annyira. Szerintem pl. az éktalpú cipők között vannak szép, nőies darabok és egészen biztos, hogy nem fogja annyira kikezdeni az egészségemet, mint mondjuk egy 7-8 centis magassarkú.

2012. aug. 30. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!