Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettetek már ilyen sütit?...

Ettetek már ilyen sütit? Finom? Mit gondoltok róla? Ajánlanátok másnak, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Pontos adatokat nem tudok írni,azt tudom,hogy nem kell sütni.Egy tepsit kirakunk háztartási keksszel.Az almát megpucoljuk,megmossuk,lereszeljük és megpároljuk.Főzzünk hozzá vanília pudingot,ha mindkettő elhűlt összekeverjük az almával.Ez rákenjük a háztartási kekszre,majd rakunk rá még egy réteg háztartási kekszet.A tetejét csokival lekenjük és kész is.

(Kaptunk ilyenből kóstolót szerintem nem rossz,csak nagyon tömény,édes volt,amúgy meg nem bonyolult,lehet,hogy csinálnék egyszer majd:D)

14,5/L


2009. nov. 20. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja ign,ettem,és finom,nem tudom a nevöt,baràtnöm hozott:)ha nagyon édesnek érezted lehet ö tett hozzà több cukrot?Esetleg ha savanyubb almàval csinàlnàd?
2009. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi cukrot tett bele,de mi egy sütibe se teszünk annyi cukrot amennyit ír,mert nem szeretjük,ha nagyon édes:)
2009. nov. 20. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha az alma és a puding édesítését a saját ízlésetekhez igazítod, finomabb lesz! Fahéjat is tettek bele? Nyami! :) Javaslom, hogy keress négyszögletes háztartási kekszet, hogy ne nagyon folyjon ki közüle a cucc :) Hasonlót ettem már, de pontosan ilyet még nem, én lehet, hogy az almát sem párolnám meg, nálunk nem romlana, eltűnne gyorsan az egész süti :D Lehet, hogy kipróbálom én is :) Javaslom, hogy reszelés után nyomkodd ki az alma levét! Meginni az is nagyon finom, de a sütit túlságosan eláztatná.
2009. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem ez az?

[link]

2009. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De csak csokival bevonva!

Elsö vagyok.

2009. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14:36-os! Ez link egy merénylet! Csorog a nyálam :) Muszáj lesz sütnöm!
2009. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

dede:) ez az a recept:)

Persze,az alma levét mindig kinyomkodjuk és megiszom:D

2009. nov. 20. 15:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Én imádom és bármennyit képes lennék megenni!!!

Ja és inkább csoki nélkül,ha lehet!

2009. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is ettem már ilyet, de nekem nem annyira izlett...:(
2009. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚRRRAM ISTEN ! Várandós vagyok, a világ összes sütije belém férne!Már majdnem a monitort nyalogattam a likre kattintva!Holnap tuti veszek almát, és kekszet!
2009. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!