Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nem fáj a lábatok...

Lányok! Nem fáj a lábatok platformos magassarkúban?

Figyelt kérdés
imádom őket, gyönyörűek, de szétjön tőlük a lábam..mindenki szenved vele, vagy csak én?:D
2012. aug. 30. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ...:D Bár ami szandál és fogja a bokám azza lsemmi bajom sincs!:)
2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
nem fáj, mert nem hordok. nem akarom tönkretenni a lábam egy idióta divat miatt.
2012. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha oldalra kibicsaklik (ami platformmal 99% valószínű, hogy megesik min 1x) a lábad naná, hogy rohadtul fáj a bokád. instant ínszalagszakadás.
2012. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is fáj, de nem is hordom túl sűrűn. bár azt hiszem egymásból következik a két dolog:"D


kedves utolsó:

nem feltétlenül töri ki benne a lábát az ember, maga a talp (az eleje vagymi) is rohadtul tud fájni...

2012. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én történetem rövid volt az ilyesmivel. Marhára tetszik, vettem is egy platform szandált, 1 hétig hordtam, majd leestem benne a busz lépcsőn... nem ám csak így, hanem fehér nadrágban bele a pocsolyába. Onnantól kezdve semmi magasat nem merek felvenni, mindenki rajtam röhögött, és mindenki bámult hazafelé menet. A bokám iszonyatosan fájt benne, úgy mentem mint aki besz*rt, és úgy is néztem ki. :S
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Penszy ***** válasza:
100%
zselés talpbetétet teszek bele,és így nem annyira vészes
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de annyira..szééépek *-* :D
2012. aug. 31. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:

off:5. te is rettentõen okos lehetsz ha sáros idõben fehér nadrágot vessel fel..

on: fáj hát. de tényleg szépek ezek a cipõk *-*

2012. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő a földön, akinek nem fájna a lába a magassarkúban. :P
2014. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!