Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 54 éves férfi milyen...

Egy 54 éves férfi milyen táskát használjon?

Figyelt kérdés

Apám reklámszatyrokkal járkál, szerintem ez kicsit ciki. Vennénk neki egy táskát, de nem is igazán tudjuk, hogy milyet kellene. Nem az az elegáns típus, inkább valami praktikus kellene neki (de nem hátitáska). Mindenhova kerékpározik, tehát valami olyan, ami a biciklin sem zavaró.


Olyan kellene, amibe beleférnek az iratai, a leletei, ha dokihoz megy és a pénztárcája.


Tudtok ilyet linkelni?


Előre is köszönöm!



2012. szept. 2. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy oldaltáskát javasolnék, de amit kinéztem, az Guidi 22 ezerért vagy Calderon 48ezerért, de vannak hasonlók a kínai boltokban is olcsóbban. [link]
2012. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem rossz: [link]
2012. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tüptürüptürüpp ***** válasza:
100%

Nálunk apu legtöbbször ilyesmi táskákat visz magával, mert ez kicsi praktikus éa az a pár cucc amit írtál belefér. [link]

Egyébként azok is jól néznek ki, amit az 1. 2 válaszoló linkelt, csak azok nagyobbak.

15/L

2012. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! Így már kaptam ihletet! :))
2012. szept. 2. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
az én apám a zsebeibe hord mindent. :DD
2012. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: az én Apám mindent elhagy a zsebeiből(kirántja), még a zsebkendőt is sajnos. Így az iratoknak, pénznek, kulcsnak kell valami táska, ezért tettem fel a kérdést. :)
2012. szept. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!