Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 70/E-s melltartó méret...

A 70/E-s melltartó méret nagyon gáz? :S

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Szépen meg vagy áldva méretileg, örülj neki! Amúgy van F-es, G-s, sőt azt hiszem H-s is. Szóval nincs ebben semmi extra. Azért érdekes, hogy soha sem elégedett senki semmivel! Akinek kicsi az nagyobbít, akinek meg természetesen nagy, az kisebbítené. Fura.

21/f

2012. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:O most belegondoltam,hogy anyának Cs és az már elég nagy,mekkora lehet az Es. Am hány éves vagy?
2012. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát elég vékony lehetsz ahhoz képest, hogy ekkora melled van. Ritka. Természetes?

Találsz amúgy ekkora melltartót? Nekem a 75/D-sel is meggyűlik a bajom.

2012. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 80/F-es a mellem, én nagyon szeretem, szerintem egyáltalán nem gáz. A barátnőim mindig azzal cukkolnak, hogy adjak kölcsön nekik egy kosárméretet, vagy ha épp nem üt rajtam a pia, akkor azt mondják, hogy a melleimbe megy =D Egy a gond, hogy a gombolós fölsőkkel mindig meggyűlik a bajom, mert ami jó rám egyébként, mellben általában mindig szűk. Be tudja aranyozni a napomat, amikor nem így van, és találok egy normális inget/kabátot =D

A melltartókat mindig a Triumph-ban veszem, egész kosarast, merevítőset, ezek nagyon jól tartanak, tartósak, szépek, imádom őket =)


Szóval szerintem légy büszke a méretedre, hidd el, sokan irigykednek ezért ránk ;) (Jó, mi meg rájuk, hogy az a szuper ing jól áll nekik mellben, de egye kutya =D)

2012. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MadameViciouse ***** válasza:

Én el sem tudom képzelni milyen az,hogy egy ilyen vékony lánynak ekkora mellei vannak.

Mindenesetre örülj neki,én azt tenném:D

2012. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél, hogy vékony vagy, és nagy a melled!
2012. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy... gáznak nem gáz, mert nem tehet róla senki hogy mekkorára nő a melle. Bár ez már elég egészségtelen és rossz a gerincnek.
2012. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát... most itt sokan írják, hogy örüljön neki, hogy ekkora van... Én nem örülnék ekkora melleknek, pedig kicsi cicim van. Most lényegtelen, hogy nekem alapból jobban tetszik a kicsi, de azért egy E-s mellel hogy sportolsz? Már a B-s kosárnál is kellemetlen tud lenni... Nem beszélve arról, hogy sdúlyos gerincproblémákhoz vezet. Arról megint nem beszélve, hogy mivel 70-es a méreted, még nálam is vékonyabb van (engem pedig így is anorexiásnak néznek és 75-ös körméretű kell, és 3-4 kosármérettel kisebb mellem van, mint neked), a hatalmas melleid miatt felülről akár rendesen ducinak is kinézhetsz.

Nézd, én tudom, hogy nem tehetsz róla, nem is azért írom, én csak a többi kommentre reagáltam, hogy szerintem egy ekkora mell inkább hátrány, mint áldás. A formája sem szép, meg szerintem túl nbagy. Egyébként eredeti? Meg egyáltalán lehet kapni 70E-s melltartót? :O

2012. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, igen természetes és nem igazán találok melltartót kb 80E-s melltartót tudok venni, de anyum varronő és megcsinálja nekem :)

amúgy sokszor van hogy fáj a hátam :S

a sport meg... a tesi óra az kínszenvedés...

2012. szept. 2. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ugyan.... Én 80/G-t vagy H-t hordok és az enyém is természetes. Én az angol eBay-ről vásárolok, töredékéért a magyar áraknak, nagyon jó minőségű melltartókat. Nézd meg! Találsz 70/E-t is, 5-6000 Ft-ért már választék van!
2012. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!