Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható a választá...

Mennyire megbízható a választásom, ha méret alapján veszek fehérneműt?

Figyelt kérdés
A fehérneműt ugyebár nem lehet megpróbálni, szóval méret alapján lehet csak dönteni(legalábbis azt hiszem). Melyik üzletek biztosak ilyen szempontból, hol méretezik jól az egyes darabokat(ne csak fehérneműre specializálódott üzleteket mondjatok, hanem mint pl: C&A, ahol más ruhaneműk mellett vannak fehérneműk is)?

2012. szept. 4. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bugyit akarsz venni akkor ugyebár tudod a méreted, keresel olyan bugyit, odaméred a csípődhöz, és látni fogod hogy kicsi, nagy, vagy jó méret.

Ha melltartót akarsz azt fel lehet próbálni.

Harisnyával lehetnek gondok, kínaiban pl nagyon kicsik, én a táblázat szerint S-M méret lennék, de az félig sem jön rám, XL ami jó. De ez csak kínaira vonatkozik. Normális boltokban jó szokott lenni a táblázat szerinti méret.

2012. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kínaiban veszel, akkor megbízható a méretezés. De kínainál figyelj oda, mert én xs-s -es ruhákat hordok, de kínaiból van xl-es bugyim is, sőt ott minimum m-l-es kell. :D
2012. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha látatlanban akarsz rendelni, akkor a harisnyadiszkontot ajánlom. A vénuszfehérnemű elég gagyi, onnan amit rendeltem l-es bugyi, a párom 12 éves unokahúgának is majdnem kicsi volt :D
2012. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!