Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a blúz és az...

Mi a különbség a blúz és az ing között?

Figyelt kérdés
Nekem csak az jut eszembe,hogy a blúz női,az ing meg férfi...de akkor miért van női ing is? hogy van ez?

2012. szept. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A női blúz változatos szabású,az ing pedig olyan,mint a férfi ingek.
2012. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Női ing nincs.:/ A nők blúzt hordanak a férfiak meg inget.
2012. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi:)


pedig rengeteg helyen látok ilyet írva... meg például ami most divat, ezek a kockás ingek, amiket kifejezetten lányoknak csinálnak, az akkor mi?:D

2012. szept. 4. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ing. Az a tipikus ingszabás egyszerű anyagból végig gombos, az az ing (mint a férfiaknál). A másabb anyagú, másabb fazonú női felső meg a blúz.
2012. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát én már vettem olyan női blúzt, ami aztán karcsúsított volt és tipikus női szabású mégis az volt ráírva, hogy ing. És láttam már olyan tipikus férfiszabású kockás inget is, amire azt írták hogy blúz.:/ Azért a nagyik nem hiszem hogy régen inget hordtak....ismét egy jelenséggel több hogy ferdül a világ. Régen ilyen sem volt női ing....nemsoká piacra dobják a férfi blúzokat.:P
2012. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!